кредит на вікна

кредит на вікна IQ ENERGY

Мета кредитування IQ ENERGY – зробити  купівлю вікон  простим та приємним. Усі запитання щодо кредитування для вікон за номером телефону +380504367828. 

Наша компанія пріймає участь у Програмі IQ energy.

Програма IQ energy?

 Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконалення у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейськіх стандартів.

IQ ENERGY кредит на металопластикові вікна.
Спеціалісти Нашої компанії нададуть Вам консультаційні послуги з питань, що стосують енергозберігаючіх вікон чи дверей та інноваційніх технологій у сфері утеплення будинку.

Як відбувається кредитування металопластикових вікон?

1. Вам необхідно обрати банк в якому Ви будете обслуговуватись. Це може бути: 

ОТП Банк, Укрсиббанк та Райффайзен Банк Аваль
Далі, фінансові установи Надаються кредит на фінансування металопластикових вікон. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів: кредит на вікна

від ОТП Банк тут >

кредит на вікна від Укрсиббанк тут >>
кредит на вікна від Райффайзен Банк Аваль тут>> 
2. Вам необхідно обрати профільну систему та наповнення вікна згідно умов кредитування. Основна увага наших спеціалістів, що  нададуть Вам консультаційні послуги щодо питань, які оптимальні металопластикові вікна необхідно обрати спрямовано на енергозберігання та інноваційні технології у сфері утеплення будинку.
оптимальна система для утеплення будинку

Спробуйте вибрати для себе цікаву пропозицію від банку а якісні вікна оберайте тут http://vikoplast.com/. Тепер Вам не потрібно бути обережним при виборі якісних енергозберігаючих вікнах, оскільки наша компанія враховує усі моменти енерговтрат у Вашому будинку. 

Уявіть, що всю інформація, щодо енергозбереження Вашого будинку Ви можете отріматі з одного місця. Немає необхідності шукати і навантажувати зайвою інформацією. Уся доступна інформація тут http://vikoplast.com/  та доступні блоки інформації тут:

— профіль (система) >>

— склопакет>>

— протизламна фурнітура>>; 

— ущільнювач>>

 кількість камер у системі>>

встановлення чи монтаж>>;

— шумоізоляція >>

 АРГОН у склопакеті >>

тепла дистанційна рамка>>

 колір>>

— конфігуряція металопластикового вікна чи дверей>> 

віконниці>>;

Спробуйте отримати доступну інформацію за телефоном +380504367828 яку Ви незнаєте. 


Який розмір компенсації по кредиту на вікна?

Велика перевага в отриманні кредиту на вікна  полягає в тому, що існує митєва можливість отримати кошти на теплі та енергоефективні вікна. Спробуйте отримати повернення коштів у розмірі 35 %.  

Програма відшкодування

Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології  та Шведським Агентством з Міжнародного Співробітництва та Розвитку (Sida). 

Індивідуальний позичальник може отримати кредит до 15 000 євро (у гривневому еквіваленті) для інвестування в енергоефективні проекти та компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) складає 35% від суми кредиту або інвестицій у енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% незалежно від кількості категорій продуктів з Каталогу Технологій.

Тепер, з нашою допомогою, у Вас є реальна можливість запроектувати та оплатити енергозберігаючі, великі (панорамні) вікна.

Представник нашої компанії надає (нище відео) консультацію  «на що необхідно звернути увагу при виборі пластикових конструкцій». 

кредит на вікна — це реально

Якщо Ви хочете дізнатись більше про те як обрати якісні енергоефективні вікна або запроектувати теплий будинок звертайтесь сюди vikoplast.com.


👋

Запись опубликована в рубрике Сучасні металопластикові вікна. Добавьте в закладки постоянную ссылку.