Акції

Акції та знижки постійно діють для пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт.

Щоб отримати знижку для вище вказаних осіб, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому офісі або зателефонувати за номером 050 436 78 28 (щодня з 9:00 до 19:00).

Передзвоніть та отримайте безкоштовну консультацію, щодо зменшення витрат на опаленні та кондиціонуванні, а також: 

  • які вікна краще обрати, як їх правильно встановити,
  • як правильно зробити утеплення будинку та інші заходи, щодо збільшення енергоефективності вашої оселі.

Ми допоможемо Вам заощадити на витратах.

   Отримайте знижку на додаткове енергоефективне напилення (-30%) у склопакеті та  на профільну систему REHAU ECOSOL-DESIGN 60 ! Потурбуйся про теплу зиму для свого балкону (лоджії) сьогодні!

Акція для підприємців!!!

Акція на вікна для партнерів

Шановні підприємці чи власники бізнесу, на сьогодні для Вас надається можливість отримати хорошу пропозицію від Компанія Vikoplast! Для надання партнерської знижки Вам необхідно документально підтвердити свій статус.

Акція на гаражні ворота

Дізнайтесь ціну на Гаражні ворота з новою автоматикою!!!

 

Акція. Прийди на виставку та отримай знижку. Акція діє з 15.03.2017р. до 18.03.2017 р. Компанія Vikoplast є учасником Весняного Будівельного Форуму  який є найбільшою будівельною подією Західної України. Наша компанія продемонструє основні новітні напрями та досягнення у будівельній індустрії України та всього світу. У нас існує можливість продемонструвати конструювання від архітектурного проекту до кінцевого спорудження конструкції. Акція на вікна рехау львів

Весняний Будівельний Форум у примищенні. Палацу спорту «Україна» за адресою вул. Мельника, 18, м. Львів. Початок зими, Компанія Vikoplast надає  знижку на засклення балкону.

Акція на металопластикові вікна

Акція на гаражні ворота. Золотий листопад.

Акція діє з 04.11.2016р. до 30.11.2016 р. Листопад замикає ворота осені. В цю пору Компанія Vikoplast надає приємну знижку на гаражні ворота Алютех у ламінації золотий дуб.

Акція. Прийди на виставку та отримай знижку. Акція діє з 06.10.2015р. до 10.10.2015 р.Компанія Vikoplast є учасником Осіннього Будівельного Форуму .

Акція на вікна Львів, доступні ціни

Осінній Будівельний Форум у примищенні. Палацу спорту «Україна» за адресою вул. Мельника, 18, м. Львів