Акції

Акції на металопластикові вікна та знижки постійно діють для пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт.
Щоб отримати знижку для вище вказаних осіб, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому офісі або зателефонувати за номером 050 436 78 28 (щодня з 9:00 до 19:00).

Чому на металопластикові вікна знизино ціну? Або чи можна купити вікна дешевше?

Як ви прочитаєте далі в цьому інформаційному бюлетені, кожного дня ми переглядаємо та аналізуємо все нові ціни на металопластикові вікна. У цьому випуску також є щось особливе: ми знизили ціну на добірні профілі від 15% до 30%, і це постійна пропозиція. Чому? Що ж, щоб серйозно конкурувати з більшими гравцями, майбутні власники металопластикових вікон стикаються з численними проблемами. Ми хочемо подати руку. Забезпечуючи низьку вартість комплектуючих до металопластикових вікон, ми хочемо зробити їх доступною для всіх. Ми хочемо, щоб у вас був чудовий шанс!

Перейдіть прямо на сторінку ціни на металопластикові вікна, щоб дізнатися більше »

Передзвоніть та отримайте безкоштовну консультацію, щодо зменшення витрат на опаленні та кондиціонуванні, а також: 

  • які вікна краще обрати, як їх правильно встановити,
  • як правильно зробити утеплення будинку та інші заходи, щодо збільшення енергоефективності вашої оселі.

Акції на металопластикові вікна. Ми допоможемо Вам заощадити на витратах.

  1. Отримайте знижку на додаткове енергоефективне напилення. (-30%) у склопакеті та  на профільну систему REHAU ECOSOL-DESIGN 60>> ! Потурбуйся про теплу зиму для свого балкону (лоджії) сьогодні!
  2. Акція на металопластикові вікна для підприємців!!! 

Акція на вікнаШановні підприємці чи власники бізнесу, на сьогодні для Вас надається можливість отримати хорошу пропозицію від Компанія Vikoplast! Для надання партнерської знижки Вам необхідно документально підтвердити свій статус.

  •  Дізнайтесь ціну на Гаражні ворота з новою автоматикою!!!

Акція на гаражні ворота

  • Дізнайтесь про засоби енергоефективної оптимізації Вашої оселі!!!

НАкція на вікна рехауаша компанія постійно демонструє та слідкує за новітніми  досягнення у металопластиковій галузі України та всього світу. У нас існує можливість продемонструвати конструювання від архітектурного проекту до кінцевого спорудження конструкції. А також наші спеціалісти здійснюють розрахунки оптимізації енергоефективності Вашої оселі.

  • Потурбуйся про теплу зиму сьогодні!!!

Акція на металопластикові вікна

Акція на вікна Львів, доступні ціни