Авторизований партнер Рехау

Авторизований партнер Рехау – це провідні підприємства віконної галузі з широкими можливостями, які пропонують Вам повний спектр послуг та висококваліфіковану команду для їхнього виконання. 

Компанія «Vikoplast» є авторизованим торговим партнером REHAU.

Авторизований партнер Рехау

REHAU – компанія з понад п’ятидесятилітнім досвідом яка розробляє та виготовляє профільні системи для вікон, фасадів і дверей. З інноваційним світоглядом, практичним підходом та традиційно високими вимогами до якості. Спільна діяльність нашої компанії з REHAU, тісне партнерство та щорічне проходження навчання в академії REHAU зробили компанію Vikoplast провідного авторизованого партнера та торгового представника профільних систем для вікон та дверей REHAU.

Отже, при будівництві нового чи реконструкції старого житла Вам необхідно прийняти важливе рішення.

Ви багато інвестуєте у Ваш дім та хотіли б, щоб усе до найменших деталей, відповідало Вашим побажанням.

Якщо для Вас мають значення надійна якість та економічність, чи дизайн, комфорт помешкання та заощадження коштів завдяки ефективній теплоізоляції, то вірним вибором для Вас продукція від Авторизованого партнера Рехау «Vikoplast», що буде досконалим чином доповнювати інтер’єр Вашого житла.

При виборі металопластикових вікон важливо знайти надійного та відповідального підрядника, який якісно виготовить вікна і грамотно їх встановить. Саме тому компанія REHAU розробила систему контролю та авторизації своїх партнерів – компаній-виробників готових вікон.  

ХТО ТАКІ АВТОРИЗОВАНІ ПАРТНЕРИ REHAU (ARP)?

Замовляючі вікна у Авторизованих партнерів REHAU, Ви знаходитесь в надійних руках і отримуєте професійну консультацію як під час будівництва, та і під час ремонту з будь-яких питань: від тепло- та звукоізоляції до зламобезпеки.

Ваші вікна будуть виготовлені, доставлені та змонтовані відповідно до Ваших побажань. Після встановлення вікон підприємство продовжує піклуватись про Вас, надаючи послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування.

АУДИТ ЯК ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Сертифікат «Про надання статусу Авторизований Партнер REHAU» вручається Партнеру REHAU за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу компанії REHAU. Нижче наведено декілька критеріїв, за якими здійснюється перевірка на виробництві сертифікованих партнерів REHAU:

1.Використання виключно комплектуючих REHAU, таких як ущільнювачі та механічні з’єднувачі.

2.Тривала функціональна безпека завдяки дотриманню вимог виробництва та обробки.

3.Забезпечення параметрів процесів виробництва завдяки проведенню випробувань на міцність зварювання кута, температури зварювання. Випробування проводяться на перевірених стендах.

4.Перевірка кваліфікованого монтажу з метою запобігання будівельним збиткам.

На сьогоднішній день ми пропонуємо декілька систем для виготовлення вікон та інших світлопрозорих конструкцій. Ці системи мають експлуатаційні властивості та сфери використання. Тому слід приділити більше уваги темі вибору системи, правильного проектування та монтажу металопластикових конструкцій.

Ми знаходимось у Львові за адресою м.Львів, вул.Зелена, 111.