Балкони

Давайте подивимося правді у вічі – є багато хороших ідей навколо нас. Є також багато хороших «продавців», які тільки й чекають, щоб переконати Вас, що їхнє бачення,  їхні можливості – це саме те, що Вам потрібно. Якщо Ви не достатньо проінформовані та не маєте плану для балкону, інші будуть раді скласти його для Вас. Як же дізнатися, куди йти і які з багатьох можливостей і бачень вибирати?

Від якості засклення балкона залежить: витривалість конструкції при експлуатаційному навантаженні; – витривалість конструкції для протидії вітрових навантажень; теплоізоляція– система протизламу

Отже існує проблема вибору: який профіль (система), склопакет, фурнітураущільнювач, замок; скільки камер, який монтаж;  яке армування; шумоізоляція; чи потрібен аргон у склопакеті, який колір?

Ці питання необхідно проаналізувати та вивчити для запобігання у майбутньому небажаних результатів: конденсат, провисання, продування, життєвонебезпечні запахи. Ваші зусилля бути проінформованим (почитати сайт, зателефонувати консультанту, поспілкуватись з технічним представником компанії) у пошуку засклення балкону сповняться надією та бажаним результатом в отриманні якісної продукції.

Представник нашої компанії надає консультацію  “на що необхідно звернути увагу при виборі пластикових конструкцій”. Розглянемо нижче приведене відео, або читаємо далі…

Пропозиція щодо вибору вікна

Отже, Вам потрібно засклити балкон,  якісно за розумні гроші, який буде відповідати усім вимогам.  Наша компанія зацікавлена задовольнити Ваші потреби та надати Вам найвищу якість продукції чи послуг.  

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг, які доступні сьогодні. Правда полягає в тому, що більшість обирають за ціною. Але слід врахувати питання «Чи при низькій ціні знижується якість?»  І дуже ймовірно, що конкуренти вже використовують ці дані для ранжування. 

Ми ж пропонуємо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем від експертів віконної індустрії.

балкони
Якщо існує потреба захистити Ваш балкон чи лоджію лише від пилу та вітру рекомендуємо 3-камерний профіль  системи – REHAU Ecosol-Design 60>> (3 камери, 60 мм).

Характеристики балконних вікон:

Конструктивна глибина:60 мм
Кількість камер:3 камери
Максимальна товщина склопакету:до 33 мм
Теплоізоляція:*Uf = 1,6 Вт/м²K / Rf**= 0,62 м²K/Вт
Звукоїзоляція:*до Rw,P= 41 дБ
Зламобезпека:до класу 2 (ENV 1627)
Повітропроникність:клас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність:до клау 9A згідно з EN 12208
Ущільнення:EPDM
Кількість контурів:2 контури ущільнення притвору

*Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.
**Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано розрахунковим шляхом як величину, обернено пропорційну до Uf.

Особливості системи

Переваги

Рівень теплоізоляціїЕкономічно вигідна система для застосування в різноманітних будівельних проектах.
Конструктивна висота пакету профілів (рама+стулка) 108 ммЗабезпечує потрапляння в приміщення більше світла на 5-7 % (в залежності від конструкції вікна).
Ширина камери армування 35 ммМожливе виготовлення конструкцій великих розмірів.
Два контури ущільненняЗатримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи зовні.
Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF))Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів.
Скошений фальц рами та стулкиПокращене водовідведення та легший догляд.

балкониБалкон – це ділянка яку можна використовувати у різних напрямках (кабінет, майстерня, міні-спортзал, дитяча кімната, продовження кухні і т.п.). Якщо Ви маєте бажання використовувати цю ділянку максимально ефективно та бажаєте засклити балкон, тоді слід, потурбуватись про його утеплення. Це непроста процедура, яка потребує деяких витрат, але із застосуванням фахового підходу від компанії Vikoplast такі витрати окуповуються вже на 3-5 рік. 

Для енерго-ефективного засклення Вашого балкону слід розглянути більш теплі системи:

Вікна з REHAU GENEO>> (глибина 86 мм, використовуватись без сталевого армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням. Широко використовується для розсувних систем>>. З вікнами REHAU GENEO>> ви отримуєте реальні можливості економити до 76% енергії.

Вікна з SYNEGO REHAU>>.  Ідеальний спосіб економити. З нашою допомогою Ви маєте можливість суттєво зменшити витрати на опалення та підвищити вартість Вашої оселі.

Також слід врахувати те, що зима – пора року, яка триває понад 3 місяця, Тому необхідність додаткового обігріву балкону стає актуальним. Це можна зробити за допомогою використання технології теплої підлоги від компанії Vikoplast.
При декоруванні балкону, слід врахувати місце розташування тобто, має значення: перший або другий поверх будинку або південна сторона. У такому випадку настає необхідність у захисті від сонця та цікавих очей, це питання можна вирішити за допомогою плісе від компанії Vikoplast. Плісе чи ролети створять затишок та приємний інтер’єр у Вашій оселі.
І ось, теплий, сяючий новими вікнами балкон перед Вами у всій красі, окрема кімната з природним світлом і свіжим повітрям. Тепер тут можна влаштуватися зі зручністю.