Купити вікна Рехау

Купуйте вікна рехау (REHAU) за доступними цінами та якісним обслуговуванням у нас про нас>>.  Кваліфіковіний підхід до проектування металопластикових вікон Рехау.

Купити вікна рехауАдреса: м. Львів,

вул. Зелена 111, Українаe-mail: vikoplast@i.ua

Телефон: +380 (97) 216-66-70;  +380 (95) 038-38-55


Просмотреть увеличенную карту

Отже, Вам потрібно купити вікна рехау, які мають високу якість за розумні гроші, яка буде відповідати усім вимогам, щодо теплоізоляції, шумоізоляції, теплоізоляції? Віконні чи дверні кострукції, які дають можливістьреально економити кошти на енергоносіях? Наша компанія зацікавлена задовольнити Ваші потреби та надати Вам найвищу якість продукції чи послуг.  

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг, які доступні сьогодні. Правда полягає в тому, що більшість обирають за ціною. Але слід врахувати питання «Чи при низькій ціні знижується якість?»  І дуже ймовірно, що конкуренти вже використовують ці дані для ранжирування.

Ми ж пропонуємо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем від експертів віконної індустрії.

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні системи:

купити вікна рехау REHAU GENEO>> (6 камер, глибина 86 мм, може використовуватись без стального армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням. Широко використовується для розсувних систем>>

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

REHAU Brillant-Design (5 камер, глибина 70-80 мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та форм профілів.

REHAU Euro-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Ця система забезпечує комфортний мікроклімат взимку та влітку, дозволяючи заощадити на опаленні та кондиціюванні. Можливе виконання у білому кольорі, одно- та двостороння ламінація на білій основі, або  колір основи під колір плівки.

REHAU ECOSOL-Design 70>> (5 камер, глибина 70 мм). Спеціальна система, яка дає можливість забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло. Можливе виконання у білому кольорі, або одностороння ламінація на білій основі.

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60>>(3 камери, 60 мм). Рекомендуємо для засклення балконів та лоджій. Натисніть тут>> та отримайте знижку на  Енергоефективне напилення для Вашого балкону.

Дізнайтеся, яке обрати металопластикове вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828