Дистанційна рамка super spacer

Дистанційна рамка super spacer – це найбільш «тепла» гнучка дистанційна рамка для склопакетів металопластикових вікон. super spacer проводить майже в 1000 разів менше тепла, ніж алюміній, це дає можливість металопластиковим вікнам протистояти утворенню конденсату на 70%, поліпшити звукоізоляційні властивості на 12% і підвищити температуру краєвої зони на 8 градусів.

Дистанційна рамка super spacer

  1. – гладке, матове покриття забезпечує стійкість матеріалу до утворення бульбашок чи тріщин, чи зміни кольору;
  2. – термореактивна матриця силіконової піни;
  3.  – запатентований багатошаровий дифузійний бар’єр для водяної пари;
  4.  – структурний клей з ущільненням внутрішньої кромки, забезпечує подвійне ущільнення та довговічність.

Сучасні технології створили передовий і найбільш досконалий на даний час метод теплоізоляції країв скла. Дистанційна рамка Супер Спейсер має дуже високий термічний ККД і це скорочує витрати на кондиціонування і опалення. Показники опору теплопередачі найкращі.

Характеристики теплої дистанційної рамки super spacer

Переваги теплої дистанційної рамки Super Spacer

Характеристики теплої дистанційної рамки Super Spacer

Додаткова теплоізоляція вікна+
Конденсату на крайках склопакетів
Цвілі на вікнах
ГазонепроникністьВідмінна
Естетичний вигляд внутрішнього простору вікна+
Збільшують стійкість склопакета до ударів+
Підвищення звукоізоляції вікнана 12%
Збереження гнучкості матеріалу навіть при дуже низьких температурах+
Можливе застосування в будь-яких склопакетах+
Термін експлуатаціїдовговічні

Супер Спейсер – дистанційна рамка гнучка, не піддається окисленню, не тріскає на неї не діє ультрафіолет, вона не старіє і збереже свої властивості протягом багатьох десятиліть. Для повного зчеплення зі склом матеріал покритий шаром акрилового клею, також є дифузний бар’єр для пари. Він проходить через задню частину рамки і виступає як первинне ущільнення і додаткова герметизація.

Склопакети з пластиковими спейсерами практично повністю вирішили проблеми високої теплопровідності склопакету. Також Супер Спейсер унеможливлює витік інертного газу, який знаходиться всередині склопакету. Особливої ​​ефекту дає застосування цієї рамки в склопакетах, заповнених аргоном.

Компанія Vikoplast пропонує своїм клієнтам оптимальний варіант теплого вікна: теплі профілі (5-7-ми камерні), склопакети з енергозберігаючими плівками (32, 44 мм) і дистанційні рамки, що володіють максимальними ізолюючими властивостями. З нашими вікнами взимку буде тепло, а влітку – прохолодно.