Екологічно чистий матеріал у вікнах ПВХ.

Матеріaл, з якого виготовлені пластикові вікна називається полівінілхлорид або ПВХ . Цей матеріал використовується у всьому світі при виробництві продукцій різного типу. Наприклад, у Європейських країнах застосовують ПВХ-труби для водопроводу питної води. Також ПВХ — матеріали інтенсивно використовуються при виробництві побутової техніки, посуду тощо. Ваші вікна від компанії Vikoplas згідно висновку Санітарно-епідеміологічної експертизи, відповідають встановленим медичним критеріям безпеки.

Профіль Віттмунд

Також  слід бути проінформованим про полімери та їх переваги. Полімери це винахід, який використовується майже 200 років. У промисловості застосовується уже 100 років.  На сьогодні у світі полімер використовується у розмірі 40 тис. тон на рік. Такий попит матеріал набув у зв’язку з тим, що має: низьку теплопровідність, високу хімічну стійкість, довговічність та низку переваг у порівнянні з іншими існуючими матеріалами. Але існує проблема морального старіння, тобто якщо розглядати історію віконних профілів різниця дуже суттєва, оскільки змінилися вимоги до вікон (теплоізоляція, інженерне проектування, нові будівельні рішення та інші додаткові питання, які з’являються з розвитком суспільства). Тому слід задуматись над питанням  «Хто на сьогодні займається новітніми, інноваційними розробками та проводить науково-дослідну роботу у напрямку розвитку полімерів (розвиток, який спрамований на людяність, гуманність)?

Полімери у віконній індустрії можна поділити на три групи:

  • термопласти — елементи, що плавляться та зварюються (віконний профіль).   Температурний вплив:      при нагріванні профілю до 80 градусів (у дуже спекотний день, при прямому попаданні сонячного проміння) профіль буде збільшуватись у розмірах, тобто буде мати температурне розширення;            у випадку нагрівання профілю до 160 градусів — температура при якій на виробництві (інфрачервоний нагрів у цеху) виготовляють арочні конструкції. Профіль втрачає твердість (стає більш м’яким). Відповідно існує можливість зробити різноманітні гнуті кострукції. Працівники, що виконують такі операції знаходяться у цеху без респіраторних масок, оскільки полімер не випаровує шкідливих газів;
  • еластомери — елементи, що неплавляться та незварюються (ущільнення), саме таке ущільнення використовується у наших дверних та віконних конструкціях;
  • термореактивні пласмаси —  елементи, що неплавляться та незварюються, повторній переробці не підлягають, тобто їх виготовляють один раз (механічні з’єднання, комплектуючі до віконних профілів).

Отже, Вам потрібно знайти продукцію, яка має високу якість за розумні гроші, яка буде відповідати усім вимогам, щодо теплоізоляції? Віконні чи дверні кострукції, які дають можливістьреально економити кошти на енергоносіях? Наша компанія зацікавлена задовольнити Ваші потреби та надати Вам найвищу якість продукції чи послуг.  

Ви багато інвестуєте у Ваш дім та хотіли б, щоб усе до найменших деталей, відповідало Вашим побажанням.

Якщо для Вас мають значення надійна якість та економічність, чи дизайн, комфорт помешкання та заощадження коштів завдяки ефективній теплоізоляції, то вірним вибором для Вас продукція від Авторизованого партнера Рехау «Vikoplast», що буде досконалим чином доповнювати інтер’єр Вашого житла.

При виборі металопластикових вікон важливо знайти надійного та відповідального підрядника, який якісно виготовить вікна і грамотно їх встановить. Саме тому компанія REHAU розробила систему контролю та авторизації своїх партнерів — компаній-виробників готових вікон. 

Замовляючі вікна у Авторизованих партнерів REHAU, Ви знаходитесь в надійних руках і отримуєте професійну консультацію як під час будівництва, та і під час ремонту з будь-яких питань: від тепло- та звукоізоляції до зламобезпеки.

Ваші вікна будуть виготовлені, доставлені та змонтовані відповідно до Ваших побажань. Після встановлення вікон підприємство продовжує піклуватись про Вас, надаючи послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Консультація, щодо вибору оптимальної пропозиції по телефону: +38050 436 78 28