колір вікон

Колір вікон може бути будь-яким – від імітації порід дерева, до життєрадісного жовтого. При заскленні Вашого будинку, варто задуматись над тим, а чи не стане Ваш будинок симпатичніше, якщо вікна чи двері зробити кольоровими.

*Слід звернути увагу: при ламінації великих конструкцій, для забезпечення жорсткості, профіль армується згідно таблиці армування.

колір вікон золотий дуб

Колір вікон Золотий дуб

Вікна рехау темний дуб

Колір вікон Темний дуб

Вікна рехау морений дуб

Колір вікон Морений дуб

Вікна рехау ірландський дуб

Колір вікон Ірланський дуб

Вікна рехау янтар

Колір вікон Янтарна вишня

Вікна рехау горіх

Горіхове дерево

Вікна рехау орегон

Колір вікон Орегон

вікна рехау дугласі

Дугласі

Вікна рехау махагонь

Махагонь

Вікна рехау коричневі

Колір вікон Коричневий

Вікна рехау зелені

Темно-зелений

Вікна рехау сірий

Сірий

Вікна рехау антрацит графіт

Колір вікон Сірий антрацит

Колір на пластиковий профіль надається за допомогою ламінування – наклеювання спеціальної товстої плівки на поверхню. Наклеювання відбувається при високих температурах і під високим тиском, тому поверхня виходить дуже стійкою до впливу навколишнього середовища. Вікно може бути кольоровим, як із зовні, так і з внутрішньої сторони та різних кольорів з різних сторін. Все залежить від Вашої фантазії.

Також можливий індивідуальний дизайн завдяки широкій гамі кольорів, лакуванні, декоративних плівок та алюмінієвих накладок.

Існує можливість обрати понад 220 кольорів оберіть Ваш улюблений. І будьте певні – незалежно від обраного кольору Ваше вікно виглядатиме як нове,навіть після багатьох років експлуатації, тому що профільна система металоплвстикових вікон та дверей стійка до вигорання та атмосферного впливу.

Законодавець трендів кольору та естетики професор Аксель Фенн  користується міжнародним визнанням та присвячує себе вивченню науково-обгрунтованих стратегічних трендів та теорії впливу кольору на суспільство, економіку та дизайн. Кольори та форми металопластикових вікон, дверей мають свій власний металінгвістичний, індивідуальний та колективний зміст, до якого відноситься і філософія кольору, яка наповнює речі життям. Сучасні тенденції вимагають гнучких концепцій кольору та дизайну металопластикових вікон, дверей для створення зручного житлового та робочого середовища.

Наша компанія приділяє основну увагу поєднанню глобальних тенденцій  та індивідуальних потреб, функціональності та дизайну, пропонуємо стильне внутрішнє і зовнішнє оформлення. 

Додаткові елементи стилю, шпроси у металопластикових вікнах, дверях

Види металопластикових вікон, дверей

НDF – формула поверхні.

Завдяки високотехнологічній формулі поверхні профілю (НDF) Ваші вікна щодня сяятимуть, наче нові. Інноваційна формула захищає поверхню профілю та забезпечує неповторний блиск. Наші вікна надовше залишаються чистими – вони потребують набагато менше зусиль  по догляду.

Секрет НDF-формули полягає у спеціальній рецептурі та вдосконаленому способі виробництва, які були розроблені нашими досвідченими інженерами в результаті інтенсивних досліджень. Поверхня профілю помітно гладкіша та вирізняється неперевершеним глянсом.

колір вікон

Дізнайтеся, яке обрати вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг, які доступні сьогодні. Правда полягає в тому, що більшість обирають за ціною. Але слід врахувати питання «Чи при низькій ціні знижується якість?»  І дуже ймовірно, що конкуренти вже використовують ці дані для ранжування.

Ми ж пропонуємо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем від експертів віконної індустрії.

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але йінвестиція у майбутнє, тоді варто використовуватиякомога тепліші 6-камерні та 7-камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO>> 

Вікна з SYNEGO REHAU>>

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design>> 

Вікна з REHAU-Design 70>> 

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60>> 

Нові технології у вікнах REHAU Smart Window Solutions. Хочете дізнатись про неймовірні інновації. Зазирніть у світ розумних вікон>> Компанія REHAU відзначила подію 60-ліття бізнес-напряму Рішення для Віконної галузі та продемонструвала багаторічного досвід, і власною візією майбутньої ери віконних технологій.

А також скористайтесь можливістю отримати цінну інформацію. У цій статті ми надаємо п’ять порад  (5 порад) для того щоб купити якісні металопластикові вікна, а також на що необхідно звернути увагу при виборі металопластикових вікон: