Корисна інформація

Корисну інформацію про наші вікна, двері чи інший супутній товари необхідно проаналізувати та вивчити для запобігання у майбутньому небажаних результатів: конденсат, провисання, продування, життєвонебезпечні запахи. Ваші зусилля бути проінформованим (почитати сайт, зателефонувати консультанту, поспілкуватись з технічним представником компанії) у пошуку металопластикових вікон сповняться надією та бажаним результатом в отриманні якісної продукції.

 

Яким характеристикам повинні відповідати якісні Вікна?

НАДІЙНІСТЬ

корисна інформація

корисна інформація

Наші Вікна відповідають будівельним нормам та новим Державним стандартам України*1;На наших Вікнах Встановлюється відповідне оцинковане сталеве армування (від 1,5 мм. до 2,5 мм.)*2, а також статичні підсилення*3, для протидії вітрових та експлуатаційних навантаження.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

чи якісні вікна рехау відгук

Згідно висновкам Санітарно-епідеміологічної експертизи, наші Вікна відповідають встановленим медичним критеріям безпеки.

ТЕПЛО та КОМФОРТ

енергозбереження у вікнах рехау

вікна рехау та догляд

В зимовий період наші вікна забезпечують тепло в оселі, а у літній – прохолоду*4;На вікнах не створюється конденсат*5;За рахунок заглушки у пазі штапику вікна, пил не збирається*6.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

яка економія на вікнах рехау

За рахунок теплої системи*7, багатофункціональних склопакетів*8 та утепленої підвіконної планки, Ви маєте можливість заощаджувати*9 на енергоносіях в зимовий та літні період.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

безшумні вікна рехау

За рахунок щільного прилягання стулки вікна*10 та спеціального заповнення склопакету*10, наші вікна забезпечують тишу та створюють затишок в оселі.

БЕЗПЕКА (ПРОТИЗЛАМНІСТЬ)

зламобезпека у вікнах рехау

При необхідності існує можливість встановити протизламні механізми*11 для забезпечення додаткового надійного захисту оселі.

ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД

види вікон рехау

Широкий вибір кольорів профільної системи (понад 40 кольорів);Алюмінієві накладки (що фарбуються згідно RAL*12),Фігурні, заокруглені, прямокутні штапики;Широкий вибір склопакетів (тоновані, матові, зі шпросами, з мальованими вітражами).

Оскільки вікно — це складний інженерний продукт, який містить низку комплектуючих елементів (профіль>>, фурнітура>>, склопакет>>, армування, механічні з’єднання) то довговічність та експлуатаційні можливості пластикового вікна буде прамопропорційно залежати від якості цих комплектуючих.

На сьогодні Ви маєте можливість дізнатись ціну на металопластикові вікна за допомогою програми калькулятора металопластикових вікон>>

Контактні телефони:

+38 (097)  216 -66 -70

+38 (095)  038 -38 -55