Корисна інформація

Корисну інформацію про наші вікна, двері чи інший супутній товари необхідно проаналізувати та вивчити для запобігання у майбутньому небажаних результатів: конденсат, провисання, продування, життєвонебезпечні запахи. Ваші зусилля бути проінформованим (почитати сайт, зателефонувати консультанту, поспілкуватись з технічним представником компанії) у пошуку металопластикових вікон сповняться надією та бажаним результатом в отриманні якісної продукції.

 

Яким характеристикам повинні відповідати якісні Вікна?

НАДІЙНІСТЬ

корисна інформація

корисна інформація

Наші Вікна відповідають будівельним нормам та новим Державним стандартам України*1;На наших Вікнах Встановлюється відповідне оцинковане сталеве армування (від 1,5 мм. до 2,5 мм.)*2, а також статичні підсилення*3, для протидії вітрових та експлуатаційних навантаження.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

чи якісні вікна рехау відгук

Згідно висновкам Санітарно-епідеміологічної експертизи, наші Вікна відповідають встановленим медичним критеріям безпеки.

ТЕПЛО та КОМФОРТ

енергозбереження у вікнах рехау

вікна рехау та догляд

В зимовий період наші вікна забезпечують тепло в оселі, а у літній – прохолоду*4;На вікнах не створюється конденсат*5;За рахунок заглушки у пазі штапику вікна, пил не збирається*6.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

яка економія на вікнах рехау

За рахунок теплої системи*7, багатофункціональних склопакетів*8 та утепленої підвіконної планки, Ви маєте можливість заощаджувати*9 на енергоносіях в зимовий та літні період.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

безшумні вікна рехау

За рахунок щільного прилягання стулки вікна*10 та спеціального заповнення склопакету*10, наші вікна забезпечують тишу та створюють затишок в оселі.

БЕЗПЕКА (ПРОТИЗЛАМНІСТЬ)

зламобезпека у вікнах рехау

При необхідності існує можливість встановити протизламні механізми*11 для забезпечення додаткового надійного захисту оселі.

ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД

види вікон рехау

Широкий вибір кольорів профільної системи (понад 40 кольорів);Алюмінієві накладки (що фарбуються згідно RAL*12),Фігурні, заокруглені, прямокутні штапики;Широкий вибір склопакетів (тоновані, матові, зі шпросами, з мальованими вітражами).

Оскільки вікно — це складний інженерний продукт, який містить низку комплектуючих елементів (профіль>>, фурнітура>>, склопакет>>, армування, механічні з’єднання) то довговічність та експлуатаційні можливості пластикового вікна буде прамопропорційно залежати від якості цих комплектуючих.

Новини REHAU Smart Window дізнатись більше>>

На сьогодні Ви маєте можливість дізнатись ціну на металопластикові вікна за допомогою програми калькулятора металопластикових вікон>>

Контактні телефони:

+38 (097)  216 -66 -70

+38 (095)  038 -38 -55