купити сітку на вікно

Купити сітку на вікно Ми з нетерпінням чекали цього дня на деякий час! Ми нарешті пропонуємо все нові комплектації москітних сіток для вікон та дверей. Дізнайтеся все про функційність та комплектацію в цьому інформаційному бюлетені. Також у нас є багато цікавого для вас читального матеріалу. Сядьте, розслабтеся і бутьтє інформовані, що відбувається! Також, Ви можете дізнатися новини у металопластиковій галузі>>. Насолоджуйтесь!

Новини: Купити сітку на вікно. Перевірка фактів.
Протягом останніх років ми помітили дедалі більше побоювань щодо фальшивих новин. Як ви можете бути впевнені, що джерело є надійним в наші дні? На жаль, ми не можемо повністю вирішити цю проблему. Що ми можемо зробити, це те, що ми запустили сьогодні у продаж нову комплектацію сіток для вікон. Нові комплектуючі для сіток дають можливість, при необхідності, відкрити москітну сітку і відразу закрити. Це забезпечує комфорт (наприклад, коли необхідно, щось подати через вікно) кращу та надійнішу фіксацію, які, як ми сподіваємось, є невеликим кроком до кращого розповсюдження фактичних нових фактів! Дізнайтеся кращу ціну на сітки для вікон. Купуйте сітки на вікна у нас

Детальніше про перевірку фактів а також дізнайтеся, яке обрати металопластикове вікно та, як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828

Москітні сітки — просте і швидке рішення від набридливих комарів, мухи та інших комах. А також це не тільки захист від комах та пуху, але й елемент дизайну. Білі, коричневі, темно-коричневі, антрацит, золотий дуб, горіх, вінчестер, махонь — москітні сітки красиво виглядають.

Москітні сітки рамного типу. Конструкція москітної сітки складається з алюмінієвого профілю (рамки), який обтягується сіткою. Кріплення відбувається на спеціальні кронштейни. Така сітка дуже легко встановлюється та знімається.

Купити сітку на вікно та двері ролетного типу. Слід зауважити, що для балконних дверей пропонується сітка, яка фіксується петлями на  зовні.

Основна функція москітних сіток

  • Захист від комах при провітрюванні приміщення;
  • Своєрідний фільтр та бар’єр для проникнення пилу та пуху у житлове чи робоче приміщення;
  • Ідеальний варіант для помешкань де мешкає кішка чи птаха. Існує можливість залишати відкриті вікна чи балконні двері на провітрюванні;
  • Ідеально підійдуть для людей які мають алергію на пил.

Основні характеристики москітних сіток

  • Прості в експлуатації, міцні та надійні;
  • Мають хороше світопроникнення;
  • Мають хорошу термостійкість та стійкі до впливу навколишнього середовища.

купити сітку на вікно

Догляд за москітною сіткою простий. Рекомендуємо знімати на зиму. Промивати теплим мильним розчином. Кронштейни догляду не потребують.

Купити сітку на вікно в кольорі. Фарбування по RAL чи нестандартні (арочні, круглі, трапеційні, з перемінною геометрією, з металевим полотном та ін.) — ціна за такі москітні сітки встановлюється за домовленістю. Також слід врахувати куди встановлюється москітна сітка на металопластикові, дерев’яні чи алюмінієві вікна.

Існує можливість виготовлення москітних сіток згідно Ваших розмірів, а також доставкою та встановленням їх.

Для точного розрахунку вартості, просимо Вас зателефонувати до нас. Номери телефонів:

+3 8 097 216 66 70

+3 8 095 038 38 55

Для того, щоб протимоскітна сітка в повній мірі виконувала свої функції і не викликала нарікань з боку користувачів, необхідно грамотно і відповідально підійти до справи її установки. Першим кроком на шляху до виготовлення протимоскітних сіток є зняття точних вимірів — саме від правильності його виконання буде залежати, наскільки комфортними будуть для Вас нові сітки.

купити сітку на вікно

Запись опубликована в рубрике Сучасні металопластикові вікна с метками , , , , , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.