Фурнітура для металопластикових вікон

 

Відкривання_вікна

Кожен , кому доводилось закривати і відкривати пластикові вікна , знає, що процес цей нескладний і не потребує великих зусиль. Все просто: ручку повернули, і стулка відкрилась , ще раз повернули — закрили вікно. Однак за цією видимою та простотою операцією ховається складна робота ідеально підібраного механізмів .

Віконна ручка в дії.
Отже, давайте з’ясуємо принцип роботи віконної фурнітури. Всі механізми приводяться в дію за допомогою повороту ручки.

фурнітура для металопластикового вікна

Віконна ручка (важіль) закріплюється на віконній стулці та переходить у чотирикутний стальний стержень, який, перебуваючи в стулці , приводить у рух фурнітурну систему з ексцентриками.

ручка для пластикового вікна

Ексцентрики знаходяться по периметру вікна, під впливом зусилля здійснюють щільний притиск стулки до коробки за допомогою відповідних планок. Необхідно відзначити, що усі елементи поворотного або поворотно-відкидного механізмів, втоплені у пазові ніші торцевої частини стулки (європаз) і не створюють перешкоди під час експлуатації.

фурнітура пластикових вікон львів

Завдяки наявності сучасної фурнітури, якою можна легко керувати за допомогою лише однієї ручки, зберігати тепло в будинку і провітрювати приміщення стало набагато легше і зручніше.