Фурнітура для металопластикових вікон

Фурнітура для металопластикових вікон важливий елемент вибору. На що необхідно звернути увагу при виборі якісної та довговічної фурнітури для металопластикових вікон.

 Фурнітура для металопластикових вікон

Кожен, кому доводилось закривати і відкривати пластикові вікна , знає, що процес цей нескладний і не потребує великих зусиль. Все просто: ручку повернули, і стулка відкрилась , ще раз повернули – закрили вікно. Однак за цією видимою та простотою операцією ховається складна робота ідеально підібраного механізмів .

Віконна ручка в дії.

Отже, давайте з’ясуємо принцип роботи віконної фурнітури. Всі механізми приводяться в дію за допомогою повороту ручки.

Фурнітура для металопластикових вікон

Віконна ручка (важіль) закріплюється на віконній стулці та переходить у чотирикутний сталевий стержень, який, перебуваючи в стулці, приводить у рух фурнітурну систему з ексцентриками.

Фурнітура для металопластикових вікон

Ексцентрики знаходяться по периметру вікна, під впливом зусилля здійснюють щільний притиск стулки до коробки за допомогою відповідних планок. Необхідно відзначити, що усі елементи поворотного або поворотно-відкидного механізмів, втоплені у пазові ніші торцевої частини стулки (європаз) і не створюють перешкоди під час експлуатації.

Фурнітура для металопластикових вікон

Завдяки наявності сучасної фурнітури, якою можна легко керувати за допомогою лише однієї ручки, зберігати тепло в будинку і провітрювати приміщення стало набагато легше і зручніше.

Запитайте у консультанта чим відрізняється фурнітура від існуючих на ринку.

Телефон:

+380 (97) 216-66-70

+380 (95) 038-38-55