Марки скла для вікон в Україні

Марки скла для вікон в Україні та у більшості країн є свої стандарти на виробництво склопакетів і листового скла для виготовлення вікон.

Спеціальні види будівельного скла (гартоване, бронебійне і т.д.) виготовляються згідно стандартів. На даний момент при виробництві будівельного скла та виробів зі скла будівельного призначення діють державні стандарти ДСТУ.

Перш ніж ми ознайомимося з різними марками скла, зауважимо, що, незважаючи на єдину класифікацію, введену ще при Радянському Союзі, скло різних українських, російських, білоруських виробників при подібному заводському маркуванні, можуть відрізнятися за своїми оптичними і фізичними властивостями.
Марки скла для вікон в Україні
Існує одне загальне правило для виробників марок М1-М6: чим менше цифра в маркуванні скла – тим вище його якість, а значить в ньому менше дефектів на одиницю поверхні і краще його оптичні та фізичні властивості.
М1 – використовується для виготовлення високоякісних дзеркал, вікон, вітрового скла у легкових автомобілів.
М2 – дзеркала масового застосування, безпечне скло, в тому числі і для транспортних засобів.
М3 – комплектуючи меблі, декоративні дзеркала, безпечне скло і конструкції для транспорту виготовляють з віконного полірованого скла товщиною 2,0 – 6,0 мм.
М4 – високоякісне засклення світлопрозорих конструкцій, виготовлення виробів для меблів, безпечне скло для транспортних засобів проводиться, як правило, з віконного полірованого скла 2,0 – 6,0 мм. Різниця між склом марок М3 і М4 дуже умовна,тобто майже не існує.
М5 – застосовується у виробництві виробів для меблів, скління світлопрозорих конструкцій, безпечного скла для сільськогосподарських машин і тихохідного транспорту виконується з вікон не полірованого скла 2,0 – 6,0 мм.
М6 – скління світлопрозорих конструкцій може також бути з вікон не полірованого скла 2,0 – 6,0 мм. Таке скло ще можуть називати “тепличним”,оскільки є придатним для скління будівлі з мінімальними вимогами до якості скла і часто використовується для скління теплиць.
М7 – високоякісне засклення вітрин і вітражів полірованим склом товщиною від 6,5 до 12,0 мм.
М8 –  вітрини з не полірованого скла товщиною 6,5 – 12,0 мм. Застосовується для скління вітрин, ліхтарів, вітражів.  ТР (Тверді розміри) – Скло виробляється за специфікацією замовника.
СВР (Вільні Розміри) – При відсутності специфікації замовника можливе виготовлення скла в заводському асортименті розмірів.

Ознайомтесь із енергозбереження у металопластикових вікнах.

 Енергозбереження  — це зменшення споживання енергії за рахунок використання меншої кількості енергетичних послуг. Отож, заощаджуємо на енергоспоживанні, а не на вікнах!

Рекомендації, щодо заощадження коштів на обігрів у зимову пору року, існує безліч, але основними залишаються заміна вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.

енергозбереження у металопластикових вікнах

Неякісні чи старі вікна є джерелом значних тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють та є технічно застарілі. Як результат відбуваються витрати зовсім недешевого тепла.

Енергозбереження у металопластикових вікнах. Існує можливість економити, як?

По-перше. обираємо вікна, які мають низький показник теплопередачі, тобто звертаємо увагу на коефіцієнт теплопередачі — U. Цей показник використовується для оцінки теплоізоляції вікна і визначає кількість енергії, яка протікає за 1 годину через площу один квадратний метр поверхні. Чим менше це значення, тим більша теплоізоляція. Отож, наші кваліфіковані спеціалісти підшукають Вам оптимальну пропозицію на нові вікна, згідно Вашого запиту. Нові вікна, які дають Вам ідеальний спосіб заощаджувати, суттєво зменшити витрати на опаленні, до 76% підвищити теплоізоляцію та підвищити вартість Вашої оселі — сьогодні, завтра, післязавтра.

По-друге. існують певні обмеження, щодо вибору металопластикових конструкцій. Згідно будівельних норм ДБН2.6-31:2006 для житлових та громадських приміщень вимагається використання віконних кострукцій з коефіцієнтом опору теплопередачі не менше 0.75 м С°/Вт. Такий показник може забезпечити двокамерний склопакет із одним енергоефективним склом, камери склопакету якого, заповненні інертним газом (Аргон) та профільна система глибиною не менша 70 мм.(5 -камерна система), наприклад, зі характеристикою енергозберігаючих металопластикових вікон Ви можнте ознайомитись тут REHAU Ecosol-Design 70REHAU SYNEGO та найтепліша система, яка існує на сьогодні у світі REHAU GENEO.

По-третє. Енергоефективність тісно пов’язана із теплоізоляцією, а теплоізоляція у металопластикових вікнах залежить від профілю, ущільнення, склопакету, наявності армування у профілі.

По-четверте. Зверніть увагу на якісне встановлення вікон чи дверей. Оскільки це впливає на герметичність, функціональність вікон.

По-п’яте. Ви маєте можливість вже сьогодні знати ціну на енергозберігаюче металопластикове вікно у Львові.

Енергоефективність. 

У пошуках нових джерел енергії, насамперед потрібні рішення для перешкоджання енерговитратам. Компанія REHAU докладає багато зусиль, щоб ефективно використовувати дорогоцінну енергію. Це знаходить своє втілення в ефективних продуктах, інноваційних матеріалах та ресурсозаощадливих засобах виробництва.