монтаж металопластикових вікон

Монтаж металопластикових вікон, чи встановлення, чи евромонтаж, чи теплий монтаж, чи виносний монтаж – різні поняття та різне значення.

Отже, що означає поняття встановлення металопластикових вікон – це комплекс заходів, а саме:

  • доставка металопластикового вікна до адреси замовника;
  • демонтаж старого дерев’яного вікна, розпилення рами без збереження (вартість демонтажу старого металопластикового вікна розраховується окремо);
  • встановлення в проріз нового металопластикового вікна;
  • надійна фіксація  та примикання металопластикового вікнана до стіни, на певну кількість точок кріплення, відповідно розміру вікна;
  • зазори які утворилися обробляються піною.
  • також Ви маєте можливість ознайомитись із Національними стандартами України, щодо проектування та улаштування вікон та дверей.

Що означає поняття євромонтаж металопластикових вікон – це комплекс заходів, перелічених вище, з додаванням заходу який включає наклеювання гідро-, пароізоляційних плівок (вартість плівок розраховується окремо). Слід врахувати, що існує різновид таких плівок.

Для чого потрібна  пароізоляційна плівка (паробар’єр). Паробар’єр — захищає від потрапляння вологи, запобігає конденсації водяної пари в утеплювачі (тобто піна та утеплювач, якщо він існує, залишається сухими). Слід зауважити, що волога піна чи утеплювач є провідником холоду, а якщо існує мороз, тоді через вологу піну чи утеплювач відбувається промерзання.

Пароізоляційна плівка – це тришаровий матеріал, який має в своїй основі решітку армування з волокон поліпропілену, на яку з двох сторін нанесений поліетилен, а також може бути нанесений алюмінізований шар. У асортиментній лінійці є також пароізоляційні плівки, які не мають внутрішнього армування і складаються з одного або двох шарів поліетилену. Ці паробар’єри значно краще виконують функцію пароізоляції, ніж плівки з декількох шарів, але дещо поступаються останнім по міцності. У будь-якому випадку, застосування таких пароізоляційних плівок більш бажано. Ще краще застосовувати фольговані паробар’єри: завдяки наявності рефлекторного металізованого шару відбивається значна частина інфрачервоного (теплового) випромінювання.

Існують деякі обмеження щодо євромонтажу металопластикових вікон. Пароізоляційну плівку після проклеювання необхідно відразу защикатурити, тобто ізолювати від зовнішніх руйнувань.

Що означає поняття теплий монтаж металопластикових вікон – це комплекс заходів, перелічених вище (перелік заходів, щодо встановлення та використання паробарєру), з додаванням заходу позиціонування металопластикового вікна в проємі. Для цього наші кваліфіковані спеціалісти проектують металопластикове вікно в проємі та вираховують точку роси (ізотерму).

Приклад теплого монтажу металопластикового вікна зображено нище.

монтаж металопластикових вікон

Щоб монтаж металопластикових вікон був виконаний на високому професійному рівні, ми приділяємо увагу всім аспектам, які можуть вплинути на проведення робіт. Якщо віконні конструкції були замовлені у нас, можна не сумніватися в тому, що будуть враховані всі особливості отвору, матеріалів стін, з яких зведено будівлю.  

Ми беремося за виконання робіт і в стандартних цегляних або панельних будинках, і в дерев’яних або каркасних спорудах житлового та комерційного призначення. Ви можете обрати зручний час для проведення робіт, щоб монтаж металопластикових вікон у Львові . А ми подбаємо про те, щоб всі етапи роботи: від демонтажу старої конструкції (при її наявності) чи фіксації підвіконня, завдали Вам якомога найменше незручностей. Виконувана нашою компанією встановлення металопластикових вікон, ціна якої залежить від розмірів і типу віконної конструкції, пройде максимально швидко і ефективно. Просто зателефонуйте і переконайтеся в цьому самі.