Чи потрібен газ у вікнах?

Чи потрібен газ у вікнах? Цікаве питання. Давайте спробуємо розібратись. Поверхня сучасного скла, що пропонує компанія Vikoplast покривається спеціальним шаром на основі срібла .
За рахунок використання срібного напилення , тепло в приміщенні зберігається більш ефективно, аніж зі звичайним склом, це дає можливість чимало економити на опаленні житлової площі. Тобто енергія відбивається, як від дзеркала, назад в приміщення. У літню пору року покриття на основі срібла дає можливість відобразити частину сонячного тепла назад на вулицю відповідно зберегти прохолоду в приміщенні та зменшити витрати на кондиціонуванні. При цьому таке багатофункціональне скло залишається ідеально прозорим.газ у вікнах аргон

Про Аргон. Чи потрібен газ у вікнах?

Інертний газ Аргон — хімічний елемент, без кольору і запаху, не отруйний, не вступає в реакцію з іншими елементами. Міститься в атмосфері Землі (1%). Аргон запобігає окислення іонів срібла. У скло-пакеті він застосовується для збереження енергоефективного напилення, а також для додаткової шумоізоляції. Виробництво  скло-пакетів відбувається на автоматизованій лінії. Таке виробництво забезпечує ідеальну герметичність склопакету.

Дізнайтеся, яке обрати металопластикове вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828

Володійте цікавою інформацією та переконайтеся, які насправді металопластикові вікна Вам потрібні.

— профіль (система) >>;  — склопакет>>— протизламна фурнітура>>— ущільнювач>>— скільки камер >>— який монтаж ?>>; — яке армування; — шумоізоляція >>— чи потрібен аргон у склопакеті ?>> — чи потрібна тепла дистанційна рамка ?>>який колір?>>— яка конфігуряція металопластикового вікна чи дверей?>>. А також, що таке віконниці>>?

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг, які доступні сьогодні. Правда полягає в тому, що більшість обирають за ціною. Але слід врахувати питання «Чи при низькій ціні знижується якість?»  І дуже ймовірно, що конкуренти вже використовують ці дані для ранжування.

Ми ж пропонуємо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем від експертів віконної індустрії.

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але йінвестиція у майбутнє, тоді варто використовуватиякомога тепліші 6-камерні та 7-камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO>> 

Вікна з SYNEGO REHAU>>.  

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design>> 

Вікна з REHAU ECOSOL-Design 70>> 

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60>>