нові технології у вікнах

Нові технології у вікнах REHAU Smart Window Solutions на FENSTERBAU FRONTALE 2018

Нові віконні технології FENSTERBAU FRONTALE 2018 відбулась найочікуваніша подія віконної галузі – 30-та ювілейна виставка у Нюрнберзі. 

Компанія REHAU відзначила подію 60-ліття бізнес-напряму Рішення для Віконної галузі та продемонструвала багаторічного досвід, і власною візією майбутньої ери віконних технологій.

Нові віконні технології REHAU SMART CONCEPT

Справжнім втіленням стратегії REHAU Smart Window стали:
REHAU GENEO INOVENT – система розумного регулювання мікроклімату будинку енергоефективне поєднання системи вентиляції та теплообміну, яке вмикає провітрювання в закритому режимі, мінімізуючи при цьому тепловтрати та небажаний шум.
REHAU SMART SHADING – система розумного затінення з дистанційним керуванням з мобільного телефону. Здатна самостійно регулювати ступінь затіненості вікна, базуючись на даних про інтенсивність освітлення або індивідуально задані параметри.
REHAU SMART GUARD – система віконної безпеки, яка дає можливість відлякувати зловмисників ще до стадії проникнення із застосуванням звукових, світлових сигналів, та захисних ролетів.

Нові технології у вікнах RAU- FIPRO X

Справиляє враження презентація інноваційного матеріалу RAU-FIPRO X, який є другою генерацією матеріалу RAU-FIPRO.

Мова йде про суттєве збільшення вмісту скловолокна в серцевині профілю, що дає можливість розширити можливості системи на додаткові 10%. Враховуючи обмеження розмірів, на сьогодні ця система займає перше місце.

Іншими словами, відтепер завдяки RAU-FIPRO X можна виготовити стулку розмірами 2800 мм висотою та шириною 1300 мм, що по силам навіть не для кожної алюмінієвої конструкції, а для пвх-вікон було взагалі недосяжне.

Розширення системи декорів KALEIDO

KALEIDO VISION.

У створенні декору використані такі ж самі полімери, які вже добре зарекомендували себе у виготовленні глянцевих меблевих фасадів REHAU. Тепер внутрішню поверхню вікна можна задекорувати в тон або в єдиному концепті з оздобленням меблевих фасадів. Примітно, що технологія доступна не тільки для нових вікон, але й дозволяє задекорувати конструкції, встановлені раніше.

KALEIDO WOODEC. Система декорів, яка надає максимально реалістичного вигляду і тактильного відчуття справжньої деревини. Декор доступний в трьох кольорах:

Солодовий дуб
Шеффілдський дуб сивий
Шеффілдський дуб вибілений.

KALEIDO FOIL. REHAU презентувало ексклюзивні інноваційні кольорові рішення – систему декорів ламінування KALEIDO FOIL розширено трьома новими кольорами:

Чорний структурований
Чорна опівніч матовий
Сірий антрацит матовий
Окрім того, була представлена розширена лінійка кольорів основи профілю.
Нульовий поріг RAUCERO

Нульовий поріг RAUCERO дає можливість виготовляти як одностулкові, так і двостулкові розпашні двері з нульовим порогом, забезпечуючи абсолютно безбар’єрний доступ.

Крім того, нульовий поріг передбачає можливість встановлення запорних планок, тому такі двері можуть бути не тільки поворотними, але й поворотно-відкидними, що особливо важливо для застосування цього рішення у житлових приміщеннях.

REHAU GENEO INOVENT – система розумного

Дізнайтеся, яке обрати металопластикове вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828

[contact-form to=»vikoplast@i.ua» subject=»Наш клієнт»][contact-field label=»Як до Вас звертатись» type=»name»][contact-field label=»E-mail» type=»email» required=»1″][contact-field label=»Сайт» type=»url»][contact-field label=»Ваше запитання?» type=»textarea»][/contact-form]

Володійте цікавою інформацією та переконайтеся, які насправді металопластикові вікна Вам потрібні.

— профіль (система) >>;  — склопакет>>— протизламна фурнітура>>— ущільнювач>>— скільки камер >>— який монтаж ?>>; — яке армування; — шумоізоляція >>— чи потрібен аргон у склопакеті ?>> — чи потрібна тепла дистанційна рамка ?>>який колір?>>— яка конфігуряція металопластикового вікна чи дверей?>>. А також, що таке віконниці>>?

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг, які доступні сьогодні. Правда полягає в тому, що більшість обирають за ціною. Але слід врахувати питання «Чи при низькій ціні знижується якість?»  І дуже ймовірно, що конкуренти вже використовують ці дані для ранжування.

Ми ж пропонуємо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем від експертів віконної індустрії.

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але йінвестиція у майбутнє, тоді варто використовуватиякомога тепліші 6-камерні та 7-камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO>> 

Вікна з SYNEGO REHAU>>.  

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design>> 

Вікна з REHAU ECOSOL-Design 70>> 

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60>> 

Запись опубликована в рубрике Москітні сітки на вікна с метками , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.