Нові віконні технології

Нові віконні технології REHAU Smart Window Solutions на FENSTERBAU FRONTALE 2018
Шановні пані та панове. Нарешті відбулась найочікуваніша подія віконної галузі – 30-та ювілейна виставка

Нові віконні технології FENSTERBAU FRONTALE 2018 у Нюрнберзі.
Цьогорічна участь REHAU якраз співпала з 60-літтям бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії, тож стенд компанії став одночасно і демонстрацією багаторічного досвіду, і власною візією майбутньої ери віконних технологій.

Спеціально для Вас ми зробили підбірку неймовірних інновацій зі стенду компанії з відео-коментарями наших експертів. Зазирніть у світ розумних вікон!

Нові віконні технології REHAU SMART CONCEPT

Справжнім втіленням стратегії REHAU Smart Window стали:
REHAU GENEO INOVENT – система розумного регулювання мікроклімату будинку енергоефективне поєднання системи вентиляції та теплообміну, яке вмикає провітрювання в закритому режимі, мінімізуючи при цьому тепловтрати та небажаний шум.
REHAU SMART SHADING – система розумного затінення з дистанційним керуванням з мобільного телефону. Здатна самостійно регулювати ступінь затіненості вікна, базуючись на даних про інтенсивність освітлення або індивідуально задані параметри.
REHAU SMART GUARD – система віконної безпеки, яка дозволяє відлякувати зловмисників ще до стадії проникнення із застосуванням звукових, світловиз сигналів, та захисних ролетів.

RAU- FIPRO X

Справила враження презентація інноваційного матеріалу RAU-FIPRO X, який є другою генерацією матеріалу RAU-FIPRO.

Мова йде про суттєве збільшення вмісту скловолокна в серцевині профілю, що дозволяє розширити і без того серйозні можливості системи з точки зору обмежень розмірів на додаткові 10%.

Іншими словами, відтепер завдяки RAU-FIPRO X можна виготовити стулку розмірами 2800 мм висотою та шириною 1300 мм, що по силам навіть не для кожної алюмінієвої конструкції, а для пвх-вікон було взагалі недосяжне.
Розширення системи декорів KALEIDO

KALEIDO VISION.

У створенні декору використані такі ж самі полімери, які вже добре зарекомендували себе у виготовленні глянцевих меблевих фасадів REHAU. Тепер внутрішню поверхню вікна можна задекорувати в тон або в єдиному концепті з оздобленням меблевих фасадів. Примітно, що технологія доступна не тільки для нових вікон, але й дозволяє задекорувати конструкції, встановлені раніше.
KALEIDO WOODEC.

Система декорів, яка надає максимально реалістичного вигляду і тактильного відчуття справжньої деревини. Декор доступний в трьох кольорах:

Солодовий дуб
Шеффілдський дуб сивий
Шеффілдський дуб вибілений.
KALEIDO FOIL.

REHAU презентувало ексклюзивні інноваційні кольорові рішення – систему декорів ламінування KALEIDO FOIL розширено трьома новими кольорами:

Чорний структурований
Чорна опівніч матовий
Сірий антрацит матовий
Окрім того, була представлена розширена лінійка кольорів основи профілю.
Нульовий поріг RAUCERO

Нульовий поріг RAUCERO дозволяє виготовляти як одностулкові, так і двостулкові розпашні двері з нульовим порогом, забезпечуючи абсолютно безбар’єрний доступ.

Крім того, нульовий поріг передбачає можливість встановлення запорних планок, тому такі двері можуть бути не тільки поворотними, але й поворотно-відкидними, що особливо важливо для застосування цього рішення у житлових приміщеннях.

REHAU GENEO INOVENT – система розумного

Запись опубликована в рубрике Сучасні металопластикові вікна с метками , , , , , , , , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.