Пластик для вікон

Чи є корисним пластик для вікон? У цій статті ми спробуємо Вас переконати у екологічності пластику для вікон REHAU.

Отже, пластик для вікон або ще полімер для металопластикових вікон – це винахід, який використовується майже 200 років. У промисловості застосовується уже 100 років.  На сьогодні у світі полімер використовують у розмірі 40 тис. тон на рік. Такий попит матеріал набув у зв’язку з тим, що має: низьку теплопровідність, високу хімічну стійкість, довговічність та низку переваг у порівнянні з іншими існуючими матеріалами. Але існує проблема морального старіння, тобто якщо розглядати історію віконних профілів різниця дуже суттєва, оскільки змінилися вимоги до вікон (теплоізоляція, інженерне проектування, нові будівельні рішення та інші додаткові питання, які з’являються з розвитком суспільства). Тому слід задуматись над питанням  “Хто на сьогодні займається новітніми, інноваційними розробками та проводить науково-дослідну роботу у напрямку розвитку полімерів (розвиток, який спрямований на людяність, гуманність та екологію довкілля)?  Ми спробуємо надати Вам коротку інформацію, яка задовольнить Вас, щодо цього питання.

Отже, Інститут полімерів REHAU  розробляє наступну продукцію, яку можна поділити на три групи:

  • термопласти – елементи, що плавляться та зварюються (віконний профіль).   Температурний вплив: при нагріванні профілю до 80 градусів (у дуже спекотний день, при прямому попаданні сонячного проміння) профіль буде збільшуватись у розмірах, тобто буде мати температурне розширення;           у випадку нагрівання профілю до 160 градусів – температура при якій на виробництві (інфрачервоний нагрів у цеху) виготовляють арочні конструкції. Профіль втрачає твердість (стає більш м’яким). Відповідно існує можливість зробити різноманітні гнуті кострукції. Працівники, що виконують такі операції знаходяться у цеху без респіраторних масок, оскільки полімер не випаровує шкідливих газів;
  • еластомери – елементи, що неплавляться та незварюються (ущільнення), саме таке ущільнення використовується у наших дверних та віконних конструкціях;
  • термореактивні пласмаси –  елементи, що неплавляться та незварюються, повторній переробці не підлягають, тобто їх виготовляють один раз (механічні з’єднання, комплектуючі до віконних профілів).

Також необхідно бути проінформованим у питанні маркування полімерів для вікон. Маркування PVC (Polyvinyl Chloride) — полівінілхлорид (ПВХ):

PVCU – це твердий ПВХ, міцний, довговічний, стійкий до зовнішних впливів. З цього матеріалу виготовляють труби, профіль.

PVCP – це м’який ПВХ, не стійкий до зовнішних впливів. З цього матеріалу виготовляють недорогі шланги та ущільнення до вікон. Такі ущільнення незабезпечують нормативне прилягання стулки до коробки та склопакету до стулки вікна.

Маркування EPDM – це матеріал на основі каучуку (гума). Температурний режим функціонування (-40 до +80 ° С). З цього матеріалу виготовляють ущільнення, яке використувується у наших вікнах. Ущільнення може бути сірого та чорного кольору у яких експлуатаційні ознаки однакові. Різниця лише у кольорі. Сіре ущільнення є дорощим, оскільки містить барвники, що здорощують виріб.

SP це силікон на основі каучуку, який використовується при більших обмеженнях щодо температурного режиму (-60 до +80 ° С). Цей матеріал може бути білого кольору.

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг. Ми ж пропонуємо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем від експертів віконної індустрії. 

Дізнайтеся, яке обрати вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії.>>

полімер для вікон

Системи які ми пропонуємо:

1. Вікна GENEO>> — повністю армований віконний профіль з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO®

2. Вікна SYNEGO>> — відмінний екобаланс. Дотримання концепції повторного використання сировини без втрат якості.

3. Вікна BRILLANT-DESIGN>> — ефективна теплоізоляція та різноманітність дизайну для будівництва елітного житла.

4. Вікна ECOSOL-DESIGN 70>> — оптимально підходить як для об’єктного, так і для приватного будівництва та є ефективною для будівель з низькими енерговитратами.

5. Вікна ECOSOL-DESIGN 60>>  — використовуються для засклення балконних блоків, балконів та лоджій.

Отримуйте безкоштовні поради щодо вибору вікон!

  • Отримуйте поради, щодо конструювання енергозберігаючих вікон та оптимізації віконних проємів у майбутньому енергоощадному будинку

  • Будьте першими хто дізнається про нові енергозберігаючі технологій у віконній галузі

  • Отримайте наш безкоштовний посібник з інформацією про інноваційні технологій у віконній галузі