про фурнітуру у металопластикових вікнах

Відкривання_вікна

Кожен, кому доводилось закривати і відкривати пластикові вікна, знає, що процес цей нескладний і не потребує великих зусиль. Все просто: ручку повернули, і стулка відкрилась , ще раз повернули – закрили вікно. Однак за цією видимою та простою операцією ховається складна робота ідеально підібраних механізмів .

Отже, давайте з’ясуємо принцип роботи віконної фурнітури. Всі механізми приводяться в дію за допомогою повороту ручки.

Відкривання_вікна_2

Віконна ручка (важіль) закріплюється на віконній стулці та переходить у чотирикутний стальний стержень, який, перебуваючи в стулці , приводить у рух фурнітурну систему з ексцентриками.

Відкривання_вікна_3

Ексцентрики знаходяться по периметру вікна, під впливом зусилля здійснюють щільний притиск стулки до коробки за допомогою відповідних планок. Необхідно відзначити, що усі елементи поворотного або поворотно-відкидного механізмів, втоплені у пазові ніші торцевої частини стулки (європаз) і не створюють перешкоди під час експлуатації.

Відкривання_вікна_4

Завдяки наявності сучасної фурнітури, якою можна легко керувати за допомогою лише однієї ручки, зберігати тепло в будинку і провітрювати приміщення стало набагато легше і зручніше.

Ступенева поворотно-відкидна фурнітура з функцією мікропровітрювання – це механізм, який дає можливість віконній стулці відкидатись і відкриватись для провітрювання приміщення. Усі елементи цього механізму візуально заховані усередині вікна, окрім ручок. Ця система окрім естетичної переваги є більш досконалою і здатна притискати віконну стулку більш щільно.

Протизламна фурнітура

Статистичні дані засвідчують про те, що 80% усіх зламів та проникнень в оселю відбуваються через легкодоступні вікна та двері. Для того, щоб ці спроби залишались невдалими пропонуємо звернути свою увагу на заходи підвищеної безпеки. Такими заходами на сам перед є механізми які забезпечують перешкоджання зламу.

протизламна фурнітура Львів