Про кількість камер у металопластикових вікнах

Що є Важливим при виборі вікна? Кількість камер профілю. Пошук якісних металопластикових вікон по доступним цінам стимулює Вас до вивчення технічних характеристик. Різноманітні інформаційні  джерела стверджують, для виготовлення металопластикових вікон існують трьох -, чотирьох-, п’яти-, шести-, семикамерні профільні системи.

Про кількість камер у металопластикових вікнах

Отже, що це за камери у металопластикових вікнах, де вони знаходяться і скільки їх повинно бути?

На готовому вікні побачити кількість камер неможливо, це можливо побачити лише на зразку в офісі продажу металопластикових вікон. 

Усі металопластикові профілі є пустотілі та мають визначену кількість перегородок, що утворюють камери.

Для чого призначені камери у металопластикови вікнах?

по-перше: у камерах є повітря яке є хорошим ізолятором, тобто ці камери сприяють хорошій теплоізоляції віконного профілю;

по-друге: найбільша камера, це камера армування, куди вставляється металеве армування. Металеве армування призначене для забезпечення профілю більшої жорсткості.

Яка кількість камер повинна бути у профілі для того, щоб Ваше вікно відповідало Вашим потребам?

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні чи 7- камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO (6 камер, глибина 86 мм, може використовуватись без стального армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням. Широко використовується для розсувних систем. 

Вікна з SYNEGO REHAU.  Ідеальний спосіб економити. З нашою допомогою Ви маєте можливість суттєво зменшити витрати на опалення та підвищити вартість Вашої оселі.

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design (5 камер, глибина 70-80 мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та форм профілів.

Вікна з REHAU ECOSOL-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Спеціальна система, яка дає можливість забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло. Можливе виконання у білому кольорі, або одностороння ламінація на білій основі.

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60 (3 камери, 60 мм). Рекомендуємо для засклення балконів та лоджій. Натисніть тут та отримайте знижку на  Енергоефективне напилення для Вашого балкону.