Про кількість камер у металопластикових вікнах

Що є Важливим при виборі вікна? Кількість камер профілю. Пошук якісних металопластикових вікон по доступним цінам стимулює Вас до вивчення технічних характеристик. Різноманітні інформаційні  джерела стверджують, для виготовлення металопластикових вікон існують трьох -, чотирьох-, п’яти-, шести-, семикамерні профільні системи.

Про кількість камер у металопластикових вікнах

Отже, що це за камери у металопластикових вікнах, де вони знаходяться і скільки їх повинно бути?

На готовому вікні побачити кількість камер неможливо, це можливо побачити лише на зразку в офісі продажу металопластикових вікон. 

Усі металопластикові профілі є пустотілі та мають визначену кількість перегородок, що утворюють камери.

Для чого призначені камери у металопластикови вікнах?

по-перше: у камерах є повітря яке є хорошим ізолятором, тобто ці камери сприяють хорошій теплоізоляції віконного профілю;

по-друге: найбільша камера, це камера армування, куди вставляється металеве армування. Металеве армування призначене для забезпечення профілю більшої жорсткості. Але лише одна компанія має запатентований матеріал, який дає можливість не використовувати метал у вікнах. Дізнайтесь який, тут>>?

Яка кількість камер повинна бути у профілі для того, щоб Ваше вікно відповідало Вашим потребам?

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні чи 7- камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO>> (6 камер, глибина 86 мм, може використовуватись без стального армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням. Широко використовується для розсувних систем. 

Вікна з SYNEGO REHAU>>.  Ідеальний спосіб економити. З нашою допомогою Ви маєте можливість суттєво зменшити витрати на опалення та підвищити вартість Вашої оселі.

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design>> (5 камер, глибина 70-80 мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та форм профілів.

Вікна з REHAU ECOSOL-Design 70>> (5 камер, глибина 70 мм). Спеціальна система, яка дає можливість забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло. Можливе виконання у білому кольорі, або одностороння ламінація на білій основі.

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60>> (3 камери, 60 мм). Рекомендуємо для засклення балконів та лоджій. 

Пошук якісних металопластикових вікон чи дверей не такий складний, як ви думаєте, особливо, коли ви використовуєте нашу безкоштовну інформацію, яка допоможе Вам! Наші кваліфіковані спеціалісти пропонують ще більше можливостей у металопластиковій галузі та цінну інформацію для повної оптимізації енергозбереження Вашої оселі. Просто спробуй це! Це заощадить ваш час, гроші та, можливо, навіть деякі розчарування. Ви можете це зробити!

Дізнайтеся, яке обрати металопластикове вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828