про нас Vikoplast

Компанія «Vikoplast» є авторизованим торговим партнером REHAU.

При будівництві нового чи реконструкції старого житла Вам необхідно прийняти важливе рішення.

Ви багато інвестуєте у Ваш дім та хотіли б, щоб усе до найменших деталей, відповідало Вашим побажанням.

Якщо для Вас мають значення надійна якість та економічність, чи дизайн, комфорт помешкання та заощадження коштів завдяки ефективній теплоізоляції, то вірним вибором для Вас продукція від компанії «Vikoplast», що буде досконалим чином доповнювати інтер’єр Вашого житла.

При виборі металопластикових вікон варто відзначити, що недостатньо обрати якісні комплектуючі. Важливо знайти надійного та відповідального підрядника, який проведе конструювання вікон, якісно виготовить та грамотно їх встановить. Саме тому компанія REHAU розробила систему контролю та авторизації своїх партнерів – компаній-виробників готових вікон.  

ХТО ТАКІ АВТОРИЗОВАНІ ПАРТНЕРИ REHAU (ARP)?

Авторизовані Партнери REHAU – це провідні партнерства віконної галузі з широкими можливостями, які пропонують Вам повний спектр послуг та висококваліфіковану команду для їхнього виконання.

про нас

Замовляючі вікна у Авторизованих партнерів REHAU, Ви знаходитесь в надійних руках і отримуєте професійну консультацію як під час будівництва, та і під час ремонту з будь-яких питань: від тепло- та звукоізоляції до зламобезпеки.

Ваші вікна будуть виготовлені, доставлені та змонтовані відповідно до Ваших побажань. Після встановлення вікон підприємство продовжує піклуватись про Вас, надаючи послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування.

АУДИТ ЯК ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Сертифікат «Про надання статусу Авторизований Партнер REHAU» вручається Партнеру REHAU за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу компанії REHAU. Нижче наведено декілька критеріїв, за якими здійснюється перевірка на виробництві сертифікованих партнерів REHAU:

1.Використання виключно комплектуючих REHAU, таких як: профільна система, металеве армування, ущільнювачі та механічні з’єднувачі.

2.Тривала функціональна безпека завдяки дотриманню вимог виробництва та обробки.

3.Забезпечення параметрів процесів виробництва завдяки проведенню випробувань на міцність зварювання кута, температури зварювання. Випробування проводяться на перевірених стендах.

4.Перевірка кваліфікованого монтажу з метою запобігання будівельним збиткам.

Ваша думка Важлива для нас

Задоволеність наших клієнтів є нашою метою. Ми в особі АТП весь час намагаємось пропонувати найкращі результати сільно з продукцією якості преміум. Тому ми зацікавлені в постійному вдосконалені та подальшому розвитку.Для успішного втілення наших проектів нам потрібна Ваша підтримка, оскільки для нас важлива кожна думка. Пишіть нам на скільки Ви задоволені компанією Vikoplast.

Ми знаходимось у Львові за адресою м.Львів, вул.Зелена, 111. vikoplast@i.ua