силікогель у склопакетах

Силікогель  у склопакетах — це адсорбент ( вологопоглинач), що дає можливість запобігати запотівання між склом склопакету при абсолютно будь-яких перепадах температур. Такий тип склопакету завжди ідеально прозорий. Слід вказати що заповненний силікогель у склопакетах це не остаточні показник щодо енергозбереження у вікнах.

Енергозбереження у металопластикових вікнах — це зменшення споживання енергії за рахунок використання меншої кількості енергетичних послуг. Отож, заощаджуємо на енергоспоживанні, а не на вікнах!

Рекомендації, щодо заощадження коштів на обігрів у зимову пору року, існує безліч, але основними залишаються заміна вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.

силікогель у склопакетах

Неякісні чи старі вікна є джерелом значних тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють та є технічно застарілі. Як результат відбуваються витрати зовсім недешевого тепла.

Енергозбереження у металопластикових вікнах. Існує можливість економити, як?

По-перше. обираємо вікна, які мають низький показник теплопередачі, тобто звертаємо увагу на коефіцієнт теплопередачі — U. Цей показник використовується для оцінки теплоізоляції вікна і визначає кількість енергії, яка протікає за 1 годину через площу 1 м2 поверхні. Чим менше це значення, тим більша теплоізоляція. Отож, наші кваліфіковані спеціалісти підшукають Вам оптимальну пропозицію на нові вікна, згідно Вашого запиту. Нові вікна, які дають Вам ідеальний спосіб заощаджувати, суттєво зменшити витрати на опаленні, до 76% підвищити теплоізоляцію та підвищити вартість Вашої оселі — сьогодні, завтра, післязавтра.

По-друге. існують певні обмеження, щодо вибору металопластикових конструкцій. Згідно будівельних норм ДБН2.6-31:2006 для житлових та громадських приміщень вимагається використання віконних кострукцій з коефіцієнтом опору теплопередачі не менше 0.75 м С°/Вт. Такий показник може забезпечити двокамерний склопакет із одним енергоефективним склом, камери склопакету якого, заповненні інертним газом (Аргон) та профільна система глибиною не менша 70 мм.(5 -камерна система), наприклад, зі характеристикою енергозберігаючих металопластикових вікон Ви можнте ознайомитись тут REHAU Ecosol-Design 70REHAU SYNEGO та найтепліша система, яка існує на сьогодні у світі REHAU GENEO.

По-третє. Енергоефективність тісно пов’язана із теплоізоляцією, а теплоізоляція у металопластикових вікнах залежить від профілю, ущільнення, склопакету, наявності армування у профілі.

По-четверте. Зверніть увагу на якісне встановлення вікон чи дверей. Оскільки це впливає на герметичність, функціональність вікон.

По-п’яте. Ви маєте можливість вже сьогодні знати ціну на енергозберігаюче металопластикове вікно у Львові.

Енергоефективність. 

У пошуках нових джерел енергії, насамперед потрібні рішення для перешкоджання енерговитратам. Компанія REHAU докладає багато зусиль, щоб ефективно використовувати дорогоцінну енергію. Це знаходить своє втілення в ефективних продуктах, інноваційних матеріалах та ресурсозаощадливих засобах виробництва.