Якісні двері

 

Яким характеристикам повинні відповідати якісні двері?

НАДІЙНІСТЬ

Якісні двері

Якісні двері

Наші Якісні Двері відповідають будівельним нормам та новим Державним стандартам України*1;У наших Дверях встановлюється відповідне оцинковане сталеве армування (від 1,5 м. до 2,5 мм.)*2

 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Якісні двері

Згідно висновкам Санітарно-епідеміологічної експертизи, наші Якісні Двері відповідають встановленим медичним критеріям безпеки.

 

ТЕПЛО та КОМФОРТ

Якісні двері

В зимовий період наші двері забезпечують тепло в оселі, а у літній – прохолоду*4;На поверхні дверей не створюється конденсат*5;

 

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Якісні двері

За рахунок теплого облицюваня*7 та багатофункціональних наповнювачів*8 , Ви маєте можливість заощаджувати*9 на енергоносіях в зимовий та літні період.

 

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Якісні двері

За рахунок щільного прилягання стулки дверей*10 , наші двері забезпечують тишу та створюють затишок в оселі.

 

БЕЗПЕКА (ПРОТИЗЛАМНІСТЬ)

Якісні двері

При необхідності існує можливість встановити додаткові протизламні механізми*11 для забезпечення додаткового надійного захисту оселі.

 

ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД

Якісні двері

Широкий вибір кольорів (понад 40 кольорів);Алюмінієві накладки (що фарбуються згідно RAL*12);

 

Також слід бути проінформованим, про те, що енергозбереження у металопластикових вікнах — це зменшення споживання енергії за рахунок використання меншої кількості енергетичних послуг. Отож, заощаджуємо на енергоспоживанні, а не на вікнах!

Рекомендації, щодо заощадження коштів на обігрів у зимову пору року, існує безліч, але основними залишаються заміна вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.

енергозбереження у металопластикових вікнах

Неякісні чи старі вікна є джерелом значних тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють та є технічно застарілі. Як результат відбуваються витрати зовсім недешевого тепла.

Енергозбереження у металопластикових вікнах. Існує можливість економити, як?

По-перше. обираємо вікна, які мають низький показник теплопередачі, тобто звертаємо увагу на коефіцієнт теплопередачі — U. Цей показник використовується для оцінки теплоізоляції вікна і визначає кількість енергії, яка протікає за 1 годину через площу 1 м2 поверхні. Чим менше це значення, тим більша теплоізоляція. Отож, наші кваліфіковані спеціалісти підшукають Вам оптимальну пропозицію на нові вікна, згідно Вашого запиту. Нові вікна, які дають Вам ідеальний спосіб заощаджувати, суттєво зменшити витрати на опаленні, до 76% підвищити теплоізоляцію та підвищити вартість Вашої оселі — сьогодні, завтра, післязавтра.

По-друге. існують певні обмеження, щодо вибору металопластикових конструкцій. Згідно будівельних норм ДБН2.6-31:2006 для житлових та громадських приміщень вимагається використання віконних кострукцій з коефіцієнтом опору теплопередачі не менше 0.75 м С°/Вт. Такий показник може забезпечити двокамерний склопакет із одним енергоефективним склом, камери склопакету якого, заповненні інертним газом (Аргон) та профільна система глибиною не менша 70 мм.(5 -камерна система), наприклад, зі характеристикою енергозберігаючих металопластикових вікон Ви можнте ознайомитись тут REHAU Ecosol-Design 70>>REHAU SYNEGO>> та найтепліша система, яка існує на сьогодні у світі REHAU GENEO>>.

По-третє. Енергоефективність тісно пов’язана із теплоізоляцією, а теплоізоляція у металопластикових вікнах залежить від профілю, ущільнення, склопакету, наявності армування у профілі.

По-четверте. Зверніть увагу на якісне встановлення >>вікон чи дверей. Оскільки це впливає на герметичність, функціональність вікон.

По-п’яте. Ви маєте можливість вже сьогодні знати ціну>> на енергозберігаюче металопластикове вікно у Львові.

Енергоефективність. 

У пошуках нових джерел енергії, насамперед потрібні рішення для перешкоджання енерговитратам. Компанія REHAU докладає багато зусиль, щоб ефективно використовувати дорогоцінну енергію. Це знаходить своє втілення в ефективних продуктах, інноваційних матеріалах та ресурсозаощадливих засобах виробництва.