Протизламна фурнітура

Протизламна фурнітура для металопластикових вікон які пропонує vikoplast додають дорогоцінні хвилини та в переважній більшості випадків унеможливлюють спроби зламу. Також слід звернути увагу на комплектацію металопластикового вікна: клас протизламності та тип склопакету.  Отже, оберіть захист за власним бажанням.

Якщо звичайне вікно відкривається за лічені секунди, то міцні конфігурації сучасної протизламної фурнітури це питання вирішують довше.

Протизламна фурнітура для металопластикових вікон Львів

Протизламна фурнітура ефективно працює у комплексі з системою. Зверніть увагу на профільну систему  GENEO REHAU, що виготовлені з інноваційного, високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO. Цей матеріал настільки міцний, що пластикові вікна чи пластикові двері без застосування металевого підсилення за результатами випробовувань у Німецькому Інституті сертифікації “ift Rosenheim” отримали рівень зламобезпеки класу RC 2. 

Клас безпеки можна підвищити до RC 3 за рахунок додатковим елементам захисту. Детальну інформацію Ви можете отримати за контактними телефонами.

Слід розрізнять рівень безпеки для вікон вашої оселі, тобто що дає протизламна фурнітура:

Базова безпека: Мінімальний рівень захисту від зламу може бути рекомендований тільки для важкодоступних вікон.

Безпека класу WK1: для важкодоступних вікон. Основний захист від спроб зламу із застосуванням фізичної сили. Вбудований захист (пристрої замикання) проти застосування простих інструментів.

Безпека класу WK2: для легкодоступних вікон. Захист вікна розрахований на те, що злочинець намагається зламати зачинену й заблоковану конструкцію, застосовуючи прості інструменти, такі як викрутка,обценьки і зубило.

Безпека класу WK3: для дуже легкодоступних вікон. Додатковий захист від застосування складніших інструментів, як наприклад лом.

Кожен, кому доводилось закривати і відкривати пластикові вікна, знає, що процес цей нескладний і не потребує великих зусиль. Все просто: ручку повернули, і стулка відкрилась , ще раз повернули — закрили вікно. Однак за цією видимою та простою операцією ховається складна робота ідеально підібраних механізмів .

Отже, давайте з’ясуємо принцип роботи віконної фурнітури. Всі механізми приводяться в дію за допомогою повороту ручки.

Віконна ручка (важіль) закріплюється на віконній стулці та переходить у чотирикутний стальний стержень, який, перебуваючи в стулці , приводить у рух фурнітурну систему з ексцентриками.

Ексцентрики знаходяться по периметру вікна, під впливом зусилля здійснюють щільний притиск стулки до коробки за допомогою відповідних планок. Необхідно відзначити, що усі елементи поворотного або поворотно-відкидного механізмів, втоплені у пазові ніші торцевої частини стулки (європаз) і не створюють перешкоди під час експлуатації.

Саме тут вступають в дію  протизламні механізми, які недають можливість прокрутити ручку.

Дізнайтеся, яке обрати вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828