REHAU GENEO PHZ

REHAU GENEO PHZ – віконна система, одна з найінновативніших та найкращих енергоефективних рішень для Вашого будинку. 

Ми пишаємося тим, що оголошуємо нові і, на наш погляд, цінні доповнення на цьому тижні! По-перше, усі переваги системи GENEO>> зберігаються, незважаючи на найвищі вимоги по теплоізоляції. У системі використовуються спеціальні термомодулі та середнє ущільнення.

Крім того, система REHAU GENEO PHZ є сертифікована за стандартами passive-house та рекомендована для використання у будинках з пасивним опаленням. Тобто, якщо у Вас є мета забезпечити свій будинок максимальним теплом з мінімальними тепловтратами, ця система максимально задовольнить Ваші потреби і у  Вашому будинку для опалення вистачатиме пасивного використання сонячного випромінювання, що надходить через вікна, а також віддачі тепла від побутових приладів та самих мешканців.

REHAU GENEO PHZ

Перевагою системи є надзвичайна міцність без додаткових містків холоду. У 90% випадків існує можливість відмовитися від додаткового металевого армування. Система дає можливість насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном  автомагістраль.

Особливості системи

Переваги REHAU GENEO PHZ 

Рівень теплоізоляції REHAU GENEO PHZ (рехау генео пхц)Система сертифікована для використання в будинках з пасивним опаленням. Показники енергоефективності комбінації профілів системи REHAU GENEO PHZ знаходяться на неймовірному для подібних рішень рівні – 0,77-0,78 м2К/Вт.
Серцевина профілю RAU-FIPRO REHAU GENEO PHZ (рехау генео пхц)Надзвичайна міцність без додаткових містків холоду. Дає можливість виконувати засклення проємів розміром 10 м х 2,7 м. Варто зауважити, що розмір стулки може досягати 3 м х 2,7 м , а маса сягати до 400 кг.
Висока звукоізоляція до 46 дБВікна REHAU GENEO PHZ дає можливість Вам насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном автомагістраль.
Середнє ущільненняТри контури ущільнення з вулканізованими кутами забезпечують відмінні ізоляційні властивості вікон. Високоеластичний та стійкий до навантажень матеріал RAU-PREN гарантує тривалий термін експлуатації, захист від протягів, пилу, води та тепловтрат. А це особливо важливо, коли поруч є діти.
Висока інвестиційна привабливістьДосягається завдяки дотриманню стандартів з економії енергії EnEV і, як наслідок, довгостроковому збереженню вартості Вашої нерухомості.
ДизайнРізноманітні кольорові рішення (кашування, лакування, алюмінієві накладки).
 МожливостіДає можливість виготовити вікна певної форми, наприклад, круглі, трикутні, трапецієвидні.

Характеристики профільної системи REHAU GENEO PHZ :

Конструктивна глибина:86 мм
Кількість камер:6 камер
Максимальна товщина склопакету:до 53 мм
Теплоізоляція*:

Коефіцієнт опору теплопередачі**:

Uf=0,77 -0,78 (Вт/м²K )

Rf=1,29 -1,28 (м²K/Вт )

Звукоізоляція*:без сталевого армування до Rw,P = 47 дБ (зі склом Rw,P = 50 дБ)
Зламобезпека:до класу RC3, до класу RC2 без сталевого армування
Повітропроникність:клас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність:до клау 9A згідно з EN 12208
Ущільнення:RAU-PREN
Кількість контурів:3 контури ущільнення

*Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.
**Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано розрахунковим шляхом як величину, обернено пропорційну до Uf.