Розсувні системи

Розсувні системи діляться на види:

1.Теплі системи:Використовується високотехнологічний матеріал RAU-FIPRO, який поєднує велику площу засклень з найкращими енергозбереженням, звукоізоляцією, захистом від зламу та комфорт.

              – підйомно-розсувні системи у теплому каркасі;

              – ухильно-розсувні системи у теплому каркасі;

Восени та взимку Ваше житло залишається теплим та затишним. Це забезпечується особливостями конструкції:  глибина профілю та термічне розділення рам та порогу. Таким чином, досягається відмінна теплоізоляція, що сприяє не лише приємному клімату, а й суттєвому зниженню витрат на опалення.

 Отже, великі просторі вікна та двері, багато сонячного світла, тепла та свіжого повітря з підйомно-розсувною та ухильно-розсувною системами. Таке виконання можливе у пластику>>, тобто у теплому каркасі.

Якщо Вас цікавить просторі, великі вікна, зверніть увагу на характеристику скла чи склопакетів. Для зопобігання злипання склопакетів (прогинання скла) слід підбирати різні товщини скла 6 мм.,8 мм, 10 мм. і.т.д. чи різні характеристики скла>> (загартоване скло, тріплекс).

Для цієї системи наша компанія застосовує сучасну фурнітуру німецького виробництва, тут можливо ознайомитись з фурнітурою. Застосовується найбільш зручний для Вас спосіб відкривання на бік, що заощаджує простір.

2. Холодні розсувні системи. Більше скла, більше комфорту. Для засклення балкону, тераси чи зимового саду найкраще використовувати великі площі засклення для створення найбільшого комфорту в приміщенні. Розсувні системи дають Вам можливість насолоджуватись краєвидами мальовничими пейзажами.

           – закалене моноскло без несучого каркасу;

           –  склопакет у алюмінієвому каркасі;

           –  склопакет у пластиковому каркасі;

Закалене моноскло без несучого каркасу

Одині або двоє дверей на зовні стіни

Розсувна система є компактною з елегантною планкою. Фіксується до направляючої стіни, стелі, або  може бути встановлена  у несучі стіни навколо скла. Існує можливість використовувати автоматичну систему розсувки.

Розсувні двері

Розсувні системи фото Розсувні системи

фото скляних дверей

Розсувні системи

фото розсувних дверей

Два мобільних листя загартованого скла 

розсувні системи

фото розсувних скляних дверей

Розсувна система складна ( гармошка)

розсувні системи

розсувні системи

розсувні системи

розсувні системи

розсувні системи

фото розсувні системи

Розсувна система з доріжкою кочення

розсувні системи

фото розсувні системи фото розсувної системи

Розсувні “парковка”

розсувна система

Троє дверей телескопічні з однією фіксованою планкою

розсувні системи

розсувні системи