Сертифікати на металопластикові вікна

Отже, Ви маєте можливість переглянути сертифікати відповідності на  металопластикові вікна які пропонує наша компанія. Тобто документ, що виданий для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту, визначеного чинним законодавством ( Закон України «Про підтвердження відповідності»).

Сертифікат відповідності є юридичним документом, який видається уповноваженим органом з сертифікації, який і відповідає за достовірність інформації, що наведена в сертифікаті.

Сертифікати на металопластикові вікна REHAU Ecosol 60

сертифікати на металопластикові вікна

sertyfikat-vidpovidnosti-rehau-ecosol-60-poland

 Сертифікати на металопластикові вікна REHAU Euro-Design 60, Euro-Design 70, Euro-Design 86, REHAU Brillant-Design, REHAU Geneo

cертифікат-відповідності-rehau-synego--німеччина-

Сертифікати на металопластикові вікна REHAU Euro-Design 60, Euro-Design 70, Euro-Design 86, REHAU Brillant-Design, REHAU Geneo

cертифікат-відповідності-rehau-synego--польща-
sertyfikat-vidpovidnosti-rehau-ecosol-60-german

Сертифікати на металопластикові вікна REHAU Euro-Design 60, Euro-Design 70, Euro-Design 86, REHAU Brillant-Design, REHAU Geneo

cертифікат-відповідності-rehau-euro-design--60--70--86---brillant-design--geneo--німеччина-

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг, які доступні сьогодні. Пропонуємо ознайомитись детально з кожною системою від експертів віконної індустрії.

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні та 7-камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO>> (6 камер, глибина 86 мм, може використовуватись без сталевого армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням. Широко використовується для розсувних систем>>.

Вікна з SYNEGO REHAU>>.  Ідеальний спосіб економити. З нашою допомогою Ви маєте можливість суттєво зменшити витрати на опалення та підвищити вартість Вашої оселі.

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design>> (5 камер, глибина 70-80 мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та форм профілів.

Вікна з REHAU Euro-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Ця система забезпечує комфортний мікроклімат взимку та влітку, дозволяючи заощадити на опаленні та кондиціюванні. Можливе виконання у білому кольорі, одно- та двостороння ламінація на білій основі, або  колір основи під колір плівки.

Вікна з REHAU ECOSOL-Design 70>> (5 камер, глибина 70 мм). Спеціальна система, яка дає можливість забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло. Можливе виконання у білому кольорі, або одностороння ламінація>> на білій основі.

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60>> (3 камери, 60 мм). Рекомендуємо для засклення балконів та лоджій.