Система підйомно-розсувних дверей geneo

Система підйомно-розсувних дверей geneo – це унікальна система дверних профілів, армованих в масі. Вона є справжнім проривом в області виробництва дверних конструкцій. В основі винаходу – інноваційний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO®, який відрізняється рекордною міцністю, опірністю до навантажень і дає можливість відмовитися від сталевого армування.

Підйомно-розсувні двері geneo з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO поєднує велику площу засклень з найкращими енергозбереженням, звукоізоляцією, захистом від зламу та комфортом. Чим краще ізольовані зовнішні конструкції будівлі тим нижчим є споживання енергії. При цьому не потрібно відмовлятися від відкритого світлового оформлення приміщень.Система підйомно-розсувних дверей geneo

Характеристика системи підйомно-розсувних дверей geneo

  • Системна глибина: 86 мм
  • Кількість камер: п’ятикамерна система
  • Теплоізоляція: Ufдо 1,3 ВТ/м²K
  • Звукоізоляція до Rw,P= 43 дБ
  • Захист від зламу до класу 2 (ENV 1627)
  • Повітропроникність: клас 4 згідно з EN 12207
  • Водонепроникність: до класу 9A згідно з EN 12208
  • Стійкість до вітрових навантажень: до класу B3 згідно з EN 12210

Переваги  системи підйомно-розсувних дверей geneo

До 76% енергії Економія. Вікна та двері з профілю REHAU GENEO дає можливість Вам не опалювати вулицю, а зберегти тепло там, де воно дійсно потрібно – всередині будинку. Щоб обігріти приміщення Вам знадобитися менше 25% тієї енергії, яка потрібна на обігрів приміщень зі старими дерев’яними вікнами. На сьогодні вікна  та двері з профілів REHAU GENEO  можуть використовуватися при будівництві будинків з мінімальним споживанням енергії, які черпають тепло з нетрадиційних джерел (енергія земного ґрунту, сонячна енергія).

 Міцність та легкість. За допомогою високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO і продуманої геометрії профілю 86 мм існує можливість відмовитися від використання сталевих елементів. До того ж полегшена на 40% конструкція REHAU GENEO абсолютно не поступається існуючим системам в характеристиках міцності.

Велика площа засклення. Профіль REHAU GENEO зберіг оптимальну висоту пакета профілів і свободу дизайнерських рішень у виборі склопакетів великих розмірів. Це досягається за рахунок інтеграції запатентованої системи кріплення несучих елементів і фурнітури комплектуючих.