склопакети для металопластикових вікон

Склопакети для металопластикових вікон бувають:

  1. Енергозберігаючі склопакети.
  2. Сонцезахисні склопакети.
  3. Загартоване скло у склопакетах.
  4. Ламіноване скло у склопакетах.
  5. Армоване скло у склопакетах.
  6. Візерункове скло у склопакетах.

Зверніть увагу на величину склопакету

ECOSOL-DESIGN 60 трьохкамерна система

Максимальна товщина склопакету:до 33 мм

ECOSOL-DESIGN 70 та BRILLANT-DESIGN   п’ятикамерна система

Максимальна товщина склопакету:до 41 мм

GENEO шестикамерна система

Максимальна товщина склопакету:до 53 мм

Енергозберігаючі склопакети для металопластикових вікон

Втрати тепла через скло складаються з теплопровідності, конвекції і теплового випромінювання. Випромінювальна здатність скла є основною характеристикою енергозбереження. Випромінювальна здатність скла (емісія скла) – це здатність скляної поверхні відображати довгохвильове, невидиме людським оком, теплове випромінювання певної довжини хвилі. Тобто здатність скла «відбивати» назад в приміщення теплове випромінювання. Додаткова інформація тут.

склопакети для металопластикових вікон

Сонцезахисні склопакети для металопластикових вікон

Такі склопакети мають здатність знижувати пропущення світлової і сонячної теплової енергії. Сонцезахисними є наприклад, пофарбовані у всій масі скла, а також деякі види склопакети з покриттями. Сонцезахисні шиби можна розділити на  шиби, що переважно відображають випромінювання та, що переважно поглинають випромінювання. На поверхню скла, в процесі виробництва наноситься тонкий металевий шар, який перешкоджає проникненню випромінювання через скло. Шляхом послідовного нанесення покриття на поверхню скла отримують повністю прозору поверхню  скла. Як правило, кількість покриваючих шарів десять, з яких чотири – це шари окислів металів та шар – срібний. Срібло має здатність пропускати видиме світло, як і звичайне скло. Крім того, такі скла мають і хорошу теплоізолюючу здатність.

Ламіноване склопакети для металопластикових вікон

Це архітектурне скло, називають також «тріплекс», застосовується при склінні фасадів, балконів, вікон і складається з двох або більшешиб, з’єднаних разом за допомогою ламінаційної плівки або спеціальної ламінованої рідини. Механічну міцність скла ламінування не збільшує, але якщо скло розбивається, воно залишається в рамі. Багатошарове ламіноване скло здатне значно знизити вплив небажаних шумів. Різними видами ламінуючих плівок можна забезпечити практично будь-яке тонування скла.

Армоване склопакети для металопластикових вікон

Листове скло з металевою сіткою, безпечне і пожежостійке. При пожежі таке скло утворює ефективну перешкоду проти диму і гарячих газів. Воно може тріснути, проте арматура утримує його на місці, запобігаючи тим самим поширення вогню. Осколки при руйнуванні не випадають навіть при утворенні декількох розломів, а утримуються на місці арматурою.

Візерункове склопакети для металопластикових вікон

Поверхня листового скла містить декоративну обробку і може мати різні малюнки, бути різнобарвною, мати різну світопровідність, товщина якої сягає (4-6 мм). Візерункове скло можна загартовувати і ламінувати. В основному його застосовують при внутрішньому склінні і при виготовленні вітражів.

Загартоване склопакети для металопластикових вікон

У цього типу скла в порівнянні зі звичайним, шляхом хімічного або термічного гартування, підвищується міцність до ударів і перепадів температури. При руйнуванні таке скло розпадається на маленькі безпечні частинки. Однак слід зазначити, що загартоване скло не підлягає механічній обробці, тому механічна обробка повинна виконуватися до процесу загартовування. Таке скло найчастіше використовується в місцях з високою температурою, де потрібна підвищена міцність (сауна, котельня). Експлуатація загартованого скла при високих температурах  зберігає свої характеристики.

склопакети для металопластикових вікон

Склопакети зі шпросами