Товари і послуги

Товари і послуги від компанії Vikoplast. Оберіть товар, який Вас зацікавив…

металопластикові вікнаБалконивікна у будинокАлюмінієві вікнаГаражні воротаТканинні ролети, плісеДахові вікнарозсувні системи

При будівництві нового чи реконструкції старого житла Вам необхідно прийняти важливе рішення. Ви багато інвестуєте у Ваш дім та хотіли б, щоб усе до найменших деталей, відповідало Вашим побажанням. Якщо для Вас мають значення надійна якість та економічність, чи дизайн, комфорт помешкання та заощадження коштів завдяки ефективній теплоізоляції, то вірним вибором для Вас продукція від компанії «Vikoplast», що буде досконалим чином доповнювати інтер’єр Вашого житла.

Компанія «Vikoplast» надає послуги фахового розрахунку металопластикових світло-прозорих, енергозберігаючих конструкцій згідно потреб споживача із врахуванням встановлених норм та ДСТУ.

При виборі металопластикових вікон варто відзначити, що недостатньо обрати якісні комплектуючі. Важливо знайти надійного та відповідального підрядника, який якісно виготовиь вікна і грамотно їх встановить. Саме тому компанія REHAU розробила систему контролю та авторизації своїх партнерів — компаній-виробників готових вікон.  

ХТО ТАКІ АВТОРИЗОВАНІ ПАРТНЕРИ REHAU (ARP)?

Авторизовані Партнери REHAU — це провідні партнерства віконної галузі з широкими можливостями, які пропонують Вам повний спектр послуг та висококваліфіковану команду для їхнього виконання.

Замовляючі вікна у Авторизованих партнерів REHAU, Ви знаходитесь в надійних руках і отримуєте професійну консультацію як під час будівництва, та і під час ремонту з будь-яких питань: від тепло- та звукоізоляції до зламобезпеки.

Ваші вікна будуть виготовлені, доставлені та змонтовані відповідно до Ваших побажань. Після встановлення вікон підприємство продовжує піклуватись про Вас, надаючи послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування.

АУДИТ ЯК ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Сертифікат «Про надання статусу Авторизований Партнер REHAU» вручається Партнеру REHAU за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу компанії REHAU. Нижче наведено декілька критеріїв, за якими здійснюється перевірка на виробництві сертифікованих партнерів REHAU:

1.Використання виключно комплектуючих REHAU, таких як ущільнювачі та механічні з’єднувачі.

2.Тривала функціональна безпека завдяки дотриманню вимог виробництва та обробки.

3.Забезпечення параметрів процесів виробництва завдяки проведенню випробувань на міцність зварювання кута, температури зварювання. Випробування проводяться на перевірених стендах.

4.Перевірка кваліфікованого монтажу з метою запобігання будівельним збиткам.

Ми знаходимось у Львові за адресою м.Львів, вул.Зелена, 111.