Гаражні ворота

Гаражні ворота – широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів та паркінгів. З чого ж розпочинається вибір Гаражних воріт чи ролокасет? У першу чергу ми рекомендуємо звернути увагу на авторизованість підприємства, якість виробів яких контролюється безпосередньо розробником профільної системи. Далі, варто звернути увагу на  профіль (сертифікат відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи).

Компанія Vikoplast пропонує автоматику та гаражні ворота різної конфігурації та дизайну!!!Наші роботи можливо розглянути у нижче приведеному відео…

Дізнайтеся нові ціни на автоматику для гаражних воріт.

 Перевагою секційних воріт є наступне: зручність та простота у використанні, надійність, безпека, надійна герметизація отвору, відмінна теплоізоляція. Існує можливість встановити гаражні ворота у будь-яку форму проєму (отвору): прямокутна з скісними кромками, у вигляді трапеції або з аркою.

Додатковий комфорт забезпечують: система автоматики, вбудована хвіртка, декоративні вікна, ригельні замки, систему вентиляції.

Завдяки широкому вибору панелей і колірної гам – гаражні ворота гармонійно вписуються в архітектуру будь-якої будівлі.

Гаражні ворота львівКомпактність гаражних воріт

Секційні гаражні ворота відкриваються вертикально і у відкритому положенні знаходяться під стелею, це дає можливість зекономити простір у  гаражному приміщенні.

У зимовий період не виникнуть проблем із відкриванням секційних воріт.

гаражні ворота

Висока тепло- та шумоізоляція

Товщина сендвіч – панелей (45 мм) – служить основою високих теплоізоляційних властивостей воріт. Кожна панель оснащена EPDM – ущільнювачем, що забезпечує додатковий теплозахист.
Високі теплоізоляційні характеристики секційних гаражних воріт підтверджені численними випробуваннями, проведеними незалежними акредитованими лабораторіями Архітектурно -будівельних університетів ,  Науково -дослідними інститутами будівництва .

гаражні ворота львів

Надійність і довговічність

Основою довговічності та безпечної роботи секційних гаражних воріт є – сендвіч-панель. Для виробництва секційних воріт застосовуються сендвіч-панелі особливої конструкції, що мають низку переваг:

 1. Конструкція панелі товщиною 45 мм забезпечує високу стійкість до вітрових та ударних навантажень. 
 2. Лицьові та внутрішні сталеві листи сендвіч-панелі з’єднані між собою вгорі і внизу. Таке з’єднання виключає розшарування панелей при різкому опусканні воріт, а також при нагріванні на сонці.
 3. Панель виготовлена зі сталевої стрічки товщиною 0,4 мм , що гарантує відмінні характеристики міцності воріт;
 4. Оцинковене покриття товщиною 16 мкм є основою високих антикорозійних властивостей панелі;
 5. Застосування, з лицьового боку панелі, поліуретанового покриття, що :
 • володіє високою стійкістю до утворення подряпин і насічок при механічному впливі;
 • переносить коливання температури та вологості;
 • володіє високими показниками твердості і еластичності;
 • володіє відмінними антикорозійними властивостями;
 • є стійким до дії миючих засобів .

При виробництві секційних воріт використовується якісна сировина і матеріали від провідних світових виробників. Технічно зрілі рішення і суворе дотримання всіх технологічних процесів  виробництва дають можливість забезпечувати стабільно високу якість та надійність конструкції.

гаражні ворота львів

Захист від корозії

Стійкість до корозії особливо важлива для воріт , встановлених у прибережних районах і містах Випробування в незалежній лабораторії підтвердили високі антикорозійні властивості секційних воріт. Елементи полотна витримали вплив « соляного туману » протягом 750 годин, що відповідає приблизно 15 рокам експлуатації воріт в прибережних зонах із помірною засоленістю . Для приміщень з підвищеною вологістю пропонуємо спеціальний комплект, який включає: 

 • нержавіючі тягові троси;
 • нержавіючий кріплення;
 • ролики з віссю з нержавіючої сталі;
 • оцинковані направляючі з захисним полімервим покриттям.

Товщина цинкового покриття сталевих напрямних профілів становить 18-20 мкм.

Види панелей

 гаражні ворота львів

Мікрохвилі у гаражних воротах. Полотно з малюнком «мікрохвиль» має здатність приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, зберігаючи відмінний вигляд воріт на довгі роки. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain. 

Фільока у гаражних воротах. Фільонки (касети), точно розподілені по ширині і висоті воріт,є елементом дизайну і гармонійно вписуються в архітектуру будинку. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain 

Горизонтальний гофр. Тип L, M, S. Завдяки симетричному розташуванню гофри стики панелей в зібраному полотні абсолютно непомітні. Зовнішня сторона панелі має тиснення woodgrain з горизонтальними смугами. відстань між смугами на панелі складає 125 мм. Внутрішня сторона панелі має тиснення wood- grain з горизонтальними смугами. Колір – близький до RAL9002. 

8 стандартних кольорів гаражних воріт

гаражні ворота

Панель з малюнком «горизонтальний гофр» тип S може мати три виконання: золотий дуб, темний дуб, вишня.

Панелі М-гофр і L-гофр виробляються з мотивом золотий дуб. Зовнішня сторона панелей «під дерево» не має тиснення (гладка). Секційні ворота з обробкою «під дерево» є оптимальним рішенням для приватних котеджів та будинків, виконаних з дерева, червоної цегли та інших декоративних матеріалів. Доповнюючи і підкреслюючи індивідуальний стиль будівлі, ворота «під дерево» надають йому ексклюзивність, комфорт і престиж. Зовні такі ворота виглядають, як ворота з цілісного масиву деревини,  при цьому володіють усіма перевагами сталевих воріт:

 • надійний захист майна;
 • антикорозійні властивості;
 • стійкість до ультрафіолету;
 • міцність і тепло- та шумоізоляція.

Панелі «фільонка» пропонуються в двох варіантах: золотий дуб і темний дуб. Зовнішня сторона панелі гладка (без тиснення).
Секційні ворота кольору «золотий дуб», «темний дуб» або «вишня» ідеально підійдуть для класичної архітектури. Сталеві сендвіч-панелі «під дерево» достовірно імітують структуру деревини, стійкі до ультрафіолетових променів, не бояться вологи і довго зберігають привабливий зовнішній вигляд.

Екслюзивна пропозиція

гаражні ворота