Купити вікна Львів

Купити вікна м. Львів, або купити вікна у Львові на сьогодні є складним завданням. Більшість споживачів обирають за ціною, нехтуючи питанням якості, адже усі продавці в один голос запевняють про те, що саме їхня продукція найякісніша.

На сьогодні Ви  маєте можливість дізнатись вартість вікон, яка є актуальною у Львові. Розрахувати вартість стандартного вікна  Купит вікна Львів>>

Представник нашої компанії надає консультацію  “на що необхідно звернути увагу при виборі металопластикових вікон”. Розглянемо нижче приведене відео , або читаємо далі…

Пропозиція щодо вибору вікна

Віконні отвори на сьогодні є основним джерелом тепловтрат для будинку (30 -47%).  Якщо ви допитливі і для вас має значення: якісні вікна; комфортні вікна; надійні вікна; екологічно-чисті вікна; довговічні вікна; вікна що захищають житло від холоду, спеки, пилу, шуму, а також інших негативних чинників, то давайте розберемо основні ознаки таких металопластикових вікон.

купити вікна львів Екологічно чистий матеріал у вікнах Купити вікна Львів

Матеріaл, з якого виготовлені металопластикові вікна називається полівінілхлорид (ПВХ) . Цей матеріал використовується у всьому світі при виробництві продукції різного типу. Наприклад, у Європейських країнах застосовують ПВХ-труби для водопостачання питної води. Також ПВХ – матеріали інтенсивно використовуються при виробництві побутової техніки, посуду тощо.

Отже, ПВХ  – це продукт хімічної промисловості, але для його виготовлення необхідні природні ресурси (сіль, яка використовується у побуті та нафтопродукт). З солі виокремлюють хлор, а з нафтопродукту – етилен. Поєднання хлору та етилену містить шкідливий газ – вінілхлорид. Саме такий газ необхідно виокремити з пластику, він є несумісний з життям. Процес дегазації пластику є достатньо дорогим та тривали, потребує великих площ. Тому собівартість такого технологічного процесу здорощує продукт. Отже, можливо зробити висновок про те, що дешеві вікна не можуть містити дорогий пластик.

Країна виробник вікон. Купити вікна Львів

Досить часто споживачі задають питання: яка країна -виробник пластику для металопластикових вікон?. Пластик, або профіль для металопластикових вікон завозиться з Німеччини (Сертифікат відповідності).Вікна з профільної системи REHAU офіційно сертифікований Інститутом Дослідження Енергоефективних Споруд у місті Дормштадт (Німеччина).

Купити вікна Львів зі систем які ми пропонуємо:

1. Купити вікна Львів GENEO>> – повністю армований віконний профіль з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO®

2. Купити вікна Львів SYNEGO>> – інноваційна формула (НDF), що захищає поверхню профілю та забезпечує неповторний блиск.

3. Купити вікна BRILLANT-DESIGN>> – ефективна теплоізоляція та різноманітність дизайну для будівництва елітного житла.

4. Купити вікна ECOSOL-DESIGN 70>> – оптимально підходить як для об’єктного, так і для приватного будівництва та є ефективною для будівель з низькими енерговитратами.

5. Вікна ECOSOL-DESIGN 60>>  – використовуються для засклення балконних блоків, балконів та лоджій.

купити вікна львів

Енергозбереження у склопакетах

Історія виготовлення склопакета починається з 19 століття. У Німеччині вперше був винайдений та запатентований перший склопакет. На сьогодні, нове покоління склопакетів істотно відрізняється від технологій тих часів. Сьогодні їх ще називають – теплопакет . Для досягненні максимального теплозбереження компанія Vikoplast використовує новітні технології, розробки та найсучасніші матеріали для виготовлення теплого та надійного склопакету.

купити вікна львів

Напилення сріблом на скло та наповнення інертним газом

Поверхня сучасного скла, що пропонує компанія Vikoplast покривається спеціальним шаром на основі срібла .
За рахунок використання срібного напилення , тепло в приміщенні зберігається більш ефективно, аніж зі звичайним склом, це дає можливість чимало економити на опаленні житлової площі. Тобто енергія відбивається, як від дзеркала, назад в приміщення. У літню пору року покриття на основі срібла дає можливість відобразити частину сонячного тепла назад на вулицю відповідно зберегти прохолоду в приміщенні та зменшити витрати на кондиціонування. При цьому таке багатофункціональне скло залишається ідеально прозорим.

Про Аргон

Інертний газ Аргон – хімічний елемент, без кольору і запаху, не отруйний, не вступає в реакцію з іншими елементами. Міститься в атмосфері Землі (1%). Аргон запобігає окислення іонів срібла та забезпечує додаткову теплоізоляцію. Тому вирбництво склопакетів відбувається на автоматизованій лінії. Таке виробництво забезпечує ідеальну герметичність склопакету.

 Про силікогель у склопакетах

Силікогель – це адсорбент ( влогопоглинач), що дає можливість запобігати запотівання між склом склопакету при абсолютно будь-яких перепадах температур. Такий тип склопакету завжди ідеально прозорий.

Сучасні ущільнювачі (EPDM каучук) в металопластикових вікнах 

Гермeтичність вікон, і як наслідок , комфортна температура приміщення , відсутність протягів – це основне завдання якісних ущільнювачів. Дешеві гумові чи пластикові ущільнювачі з часом (приблизно 5-6 років) втрачають свою еластичність, дубіють, деформуються, втрачають колір чи линяють. Спроби продовжити довговічність таким ущільнювачам змащуючи їх спеціальними мастилами, як правило, йдуть нанівець! У підсумку результат один – заміна ущільнювачів на більш технологічні, а як результат заміна віконної конструкції.

Компанія Vikoplast пропонує, при виробництві металопластикових вікон сучасне ущільнення EPDM каучук. Ці ущільнювачі не втрачають еластичність більше 25 років і не твердіють на морозі навіть при зниженні температури нижче ніж -100 ° С, не залишають слідів на поверхні віконної рами та можуть бути практично будь-якого кольору чи відтінку.

Купити вікна Львів дитячі замки на вікнах

Дитячі замки можуть бути встановлені на будь-який тип вікон ПВХ.  При використанні дитячих віконних замків, вікно може бути відкрите лише у варіaнт провітрювання – при цьому віконна стулка відкривається не більше ніж на десять сантиметрів зверху. Відчинити вікно при використанні дитячої замку – неможливо. Тож батьки можуть бути спокійні щодо безпеки своїх дітей .

 Про фурнітуру

Ступенева поворотно-відкидна фурнітура з функцією мікропровітрювання – це механізм, який дає можливість віконній стулці відкидатися і відкриватися для провітрювання приміщення. Усі елементи цього механізму візуально заховані усередині вікна, окрім ручок. Ця система окрім естетичної переваги є більш досконалою і здатна притискати віконну стулку більш щільно.

Кожен, кому доводилось закривати і відкривати пластикові вікна, знає, що процес цей нескладний і не потребує великих зусиль. Все просто: ручку повернули, і стулка відкрилась, ще раз повернули – закрили вікно. Однак за цією видимою та простою операцією ховається складна робота ідеально підібраних механізмів .

Отже, давайте з’ясуємо принцип роботи віконної фурнітури. Всі механізми приводяться в дію за допомогою повороту ручки.

купити вікна львів

Віконна ручка (важіль) закріплюється на віконній стулці та переходить у чотирикутний сталевий стержень, який, перебуваючи в стулці, приводить у рух  систему з ексцентриками.

купити вікна львів