Підвіконня

Підвіконня – це елемент який підкреслює відчуття стилю. Гармонійно підібране до вікна утворюють загальну довершеність інтер’єру. Підвіконня від компанії Vikoplast у різних дизайнерських виконаннях підкреслить індивідуальний смак господарів будинку.

Наші підвіконня не обмежуються лише зовнішньою естетичністю: особливе значення надається поєднанню високої якості та відмінних характеристик, а тривалий термін експлуатації дозволить Вам десятиріччями насолоджуватись комфортом власної оселі.

  1.  Легкість в обслуговуванні та стійкість до зношення. Легко чистити існуючими миючими засобами. Поверхня міцна, стійка до зношення та подряпин
  2. Водовідштовхуюча поверхня. Плями від води з квіткових горщиків або склянок можна видалити просто за допомогою теплої води та м’яких засобів для чищення. 
  3. Нечутливість до нагрівання. Зберігають свої термостійкі властивості (від – 30  до +60 градусів).
  4. Теплоізолюючий матеріал. Підвіконня деревяні чи пластикові є набагато тепліші за холодний битон чи камінь.

Отже наша компанія пропонує такий вибір підвіконня:

  •  Werzalit (дерево)
  •  Alber (дерево)
  • Crystalit (пластик)

 Werzalit

Підвіконня (виробник Німеччина) – дерев’яний класична серія з типовим інтегрованим капіносом. Різноманітні кольори, декор і три види різної текстури поверхні дають можливість реалізувати Ваші індивідуальні ідеї в оформленні приміщення.

Форма капіноса 34 мм. надає підвіконню класичний зовнішній вигляд. Завдяки унікальним властивостям матеріалу, таким як міцність, стійкість до деформації, простота в догляді, добре зарекомендувало себе як на приватних, так і громадських об’єктах.

підвіконня  Alber

Основу  Alber утворює стійка до зміни форми плита (береза, вільха), яка під впливом вологи і перепадів температур не деформується. Ця основа надалі покривається меблевим покриттям EGGER, яке забезпечує вирішення основних недоліків – розсихання і деформація. Якісне покриття EGGER, яке підібране фахівцями провідної німецької фірми, робить поверхню підвіконня стійкою до механічних і хімічних дій. Перевагами дерев’яного підвіконня Alber є: висока щільність матеріалу; висока стійкість до вологи; виготовлення лише з деревини вищого сорту;  Alber виготовлені за технологією, яка є запатентована та надає сертифікат про те, що Alber захищені від деформації; рекордна ширина 1100 мм.

Alber із прамим капіносом

підвіконня

 Alber із заокругленим капіносомпідвіконня

Структурне покриття меблевою плівкою Egger (Австрія)

підвіконня Crystalit

Сучасні Crystalit – термостійкі, стійкі до вологи, міцні. Використовується полімер без вживання шкідливих стабілізаторів, не містить свинцю і формальдегіду. Всі вироби покриваються захисною плівкою Egger, яка стійко тримає оригінальний колір навіть під впливом прямого сонячного проміння.

підвіконня