Москітні сітки

Москітні сітки – просте і швидке рішення від набридливих комарів, мухи та інших комах. А також це не тільки захист від комах та пуху, але й елемент дизайну. Білі, коричневі, темно-коричневі, антрацит, золотий дуб, горіх, вінчестер, махонь – москітні сітки красиво виглядають.

Москітні сітки рамного типу. Конструкція москітної сітки складається з алюмінієвого профілю (рамки), який обтягується сіткою. Кріплення відбувається на спеціальні кронштейни. Така сітка дуже легко встановлюється та знімається. Москітні сітки

До Вашої уваги пропонується москітні сітки для вікон та дверей ролетного типу. Слід зауважити, що для балконних дверей пропонується сітка, яка фіксується петлями на  зовні.

Основна функція москітних сіток

  • Захист від комах при провітрюванні приміщення;
  • Своєрідний фільтр та бар’єр для проникнення пилу та пуху у житлове чи робоче приміщення; 
  • Ідеальний варіант для помешкань де мешкає кішка чи птаха. Існує можливість залишати відкриті вікна чи балконні двері на провітрюванні;
  • Ідеально підійдуть для людей які мають алергію на пил.

Основні характеристики москітних сіток

  • Прості в експлуатації, міцні та надійні;
  • Мають хороше світопроникнення;
  • Мають хорошу термостійкість та стійкі до впливу навколишнього середовища.

москітна сітка

Догляд за москітною сіткою простий. Рекомендуємо знімати на зиму. Промивати теплим мильним розчином. Кронштейни догляду не потребують. 

Фарбування по RAL чи нестандартні (арочні, круглі, трапеційні, з перемінною геометрією, з металевим полотном та ін.) – ціна за такі москітні сітки встановлюється за домовленістю. Також слід врахувати куди встановлюється москітна сітка на металопластикові, дерев’яні чи алюмінієві вікна.

москітна сітка

Існує можливість виготовлення москітних сіток згідно Ваших розмірів, а також доставкою та встановленням їх.

Для точного розрахунку вартості, просимо Вас зателефонувати до нас. Номери телефонів:

+3 8 097 216 66 70

+3 8 095 038 38 55

Для того, щоб протимоскітна сітка в повній мірі виконувала свої функції і не викликала нарікань з боку користувачів, необхідно грамотно і відповідально підійти до справи її установки. Першим кроком на шляху до виготовлення протимоскітних сіток є зняття точних вимірів – саме від правильності його виконання буде залежати, наскільки комфортними будуть для Вас нові сітки.

москітна сітка