Тканинні ролети, плісе

Тканинні ролети, плісе - не вигоряють, не збирають пил.

Тканинні ролети, плісе, рулонні штори, ролетки тканинні на сьогодні є надійним засобом для захисту від сонячного світла. Зручні у використанні, стильні, престижні елемент оформлення Вашого вікна, тканинні ролети додадуть родзинку в будь-який інтер’єр.

Тканинні ролети, плісе

Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе

Ролети (ролетки) тканеві — це цілісне тканинне полотно, яке намотується на вал. Ролети виробляють переважно з натуральних матеріалів. Їх обробляють антиалергенним просоченням, так що небезпеки для здоров’я вони не становлять. Тканинні ролети не вигоряють на сонці, не збирають пил і підходять для монтажу на будь металопластикове вікно чи балконні двері.

Плісе —  це нова дизайнерська ідея, що прийшла до нас з Німеччини. Суть цієї методики полягає в тому, що на тканині за допомогою спеціальної машинки створюються дрібні паралельні складки матерії. Вони довго не втрачають форму і зберігають завидну пружність та пластичність багато років.

Як для плісе так і для тканинних ролет використовуються різні типи тканин. Вони бувають декоративними, напівпрозорими, середньої щільності і повністю непрозорими (прорезининеми).

Ролети можуть бути відкритого і закритого типу.

Додаткова інформація:

* форма оплати: готівка і перерахунок.

* завдаток не менше 50% від суми замовлення + решта грошей під час доставки, установки, отримання виробів.

* при оплаті по перерахунку +9% до суми та 100% передоплата.

* в окремих випадках замовник оплачує вартість додаткових кріпильних елементів тощо.

* у випадку складності виконання монтажу (заважають сторонні предмети, небезпечна висота і т.п.), які істотно збільшують час монтажу чи ускладнюють встановлення виробів можлива додаткова оплата замовником до вартості замовлення. Складність монтажу та сума доплати визначається майстром-замірником та обговорюється зі замовником попередньо телефоном чи під час заміру.