Тканинні ролети, плісе

Тканинні ролети, плісе, рулонні штори, ролетки тканинні на сьогодні є надійним засобом для захисту від сонячного світла. Зручні у використанні, стильні, престижні елемент оформлення Вашого вікна, тканинні ролети додадуть родзинку в будь-який інтер’єр.

https://www.youtube.com/watch?v=TOmbYc262yw

Тканинні ролети, плісе

Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе Тканинні ролети, плісе

[Album id=9,10]

Ролети (ролетки) тканеві — це цілісне тканинне полотно, яке намотується на вал. Ролети виробляють переважно з натуральних матеріалів. Їх обробляють антиалергенним просоченням, так що небезпеки для здоров’я вони не становлять. Штори-плісе – це нова дизайнерська ідея, що прийшла до нас з Німеччини. Суть цієї методики полягає в тому, що на тканині за допомогою спеціальної машинки створюються дрібні паралельні складки матерії. Вони довго не втрачають форму і зберігають завидну пружність та пластичність багато років.
Матеріал штор-плісе не вигорає на сонці, не збирає пил і підходять для монтажу на будь-яке металопластикове вікно чи балконні двері.
Існує великий вибір кольорів та текстури (500 тканин). Вони бувають декоративними, напівпрозорі, середньої щільності і повністю сонце-непроникні.

Ролети можуть бути відкритого і закритого типу.

Додаткова інформація:

* форма оплати: готівка і перерахунок.

* завдаток не менше 50% від суми замовлення + решта грошей під час доставки, установки, отримання виробів.

* при оплаті по перерахунку +9% до суми та 100% передоплата.

* в окремих випадках замовник оплачує вартість додаткових кріпильних елементів тощо.

* у випадку складності виконання монтажу (заважають сторонні предмети, небезпечна висота і т.п.), які істотно збільшують час монтажу чи ускладнюють встановлення виробів можлива додаткова оплата замовником до вартості замовлення. Складність монтажу та сума доплати визначається майстром-замірником та обговорюється зі замовником попередньо телефоном чи під час заміру.