Види металопластикових вікон, дверей

Види металопластикових вікон та дверей на Ваш смак. Ідеї, які надихають та безмежна креативність. вільний вибір кольорів, форм та розмірів.

Види металопластикових вікон, дверей

Ви маєте можливість створити своє вікно. Велике, маленьке, п’ятикутне, чи заокруглене металопластикове вікно- все можливо. Наші кваліфіковані спеціалісти реалізують численні архітектурні можливості,  при цьому Ви маєте можливість економити на опаленні та заощаджувати кошти на інші приємні моменти Вашого життя.

  • Повна свобода форми та дизайну. Широкі архітектурні можливості, вікна практично будь-якої форми за Вашим індивідуальним бажанням. Наприклад, у системі REHAU GENEO>> круглі вікна, трикутні вікна можливо виготовити повністю з армованого профілю.
  • Елементи стилю, шпроси чи креативні складові додадуть акцентів.
  • Вікна зі скосами 20 та 5-мм зовнішним радіусом для елегантного вигляду.
  • Індивідуальний дизайн завдяки широкій гамі кольорів, лакуванні, декоративних плівок та алюмінієвих накладок.
  • Додаткові опції при виготовлені стулок скошеної або заокругленої форми.
  • Існує можливість обрати колір вікон>>. Понад 220 кольорів оберіть Ваш улюблений. І будьте певні – незалежно від обраного кольору Ваше вікно виглядатиме як нове,навіть після багатьох років експлуатації, томущо профільна система металоплвстикових вікон та дверей стійка до вигорання та атмосферного впливу.

Металопластикові двері зі гнутими імпостами додадуть колориту Вашому житлу.

Види металопластикових вікон, дверей

Законодавець трендів кольору та естетики професор Аксель Фенн  користується міжнародним визнанням та присвячує себе вивченню науково-обгрунтованих стратегічних трендів та теорії впливу кольору на суспільство, економіку та дизайн. Кольори та форми металопластикових вікон, дверей мають свій власний металінгвістичний, індивідуальний та колективний зміст, до якого відноситься і філософія кольору, яка наповнює речі життям. Сучасні тенденції вимагають гнучких концепцій кольору та дизайну металопластикових вікон, дверей для створення зручного житлового та робочого середовища.

Наша компанія приділяє основну увагу поєднанню глобальних тенденцій  та індивідуальних потреб, функціональності та дизайну, пропонуємо стильне внутрішнє і зовнішнє оформлення. 

Додаткові елементи стилю, шпроси у металопластикових вікнах, дверях

Види металопластикових вікон, дверей

Наша компанія пропонує ще більше можливостей та інформації для повної оптимізації вашого будинку. Просто спробуй це! Це заощадить Ваш час, гроші та, можливо, навіть деякі розчарування. Ви можете це зробити!

Дізнайтеся, яке обрати металопластикове вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828