Віконниці Rehau Sol-Design

Віконниці REHAU Sol-Design – Інновації в дизайні та обробці.

Віконниці — непрозорі щитки для прикривання вікна. Особливо широко використовувалися до вікна та дверей. На сьогодні актуальні у застосуванні в приміщеннях де існує багато світла. Колись їх робили з дерева, зараз для їх виготовлення використовують сучасний матеріал — пластик.

REHAU Sol-Design – це інноваційний повністю армований матеріал.

МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ  REHAU Sol-Design

 •  легко монтується в дерево, бетон, метал;
 •  створюють захист:
  • від проникнення сонячного світла/холоду;
  • вікна від непогоди (зливи, граду);
  • від незаконного проникнення;
  • вікна від пошкодження;
  • від сторонніх поглядів.

Естетика – поліпшують зовнішній вигляд будинку

Віконниці

Віконниці. ЛАМЕЛІ

 висока термічна стабільність та статика;
• стаціонарна позиція ламелей та можливість відкривання;
• висока світлонепроникність завдяки спеціальній геометрії закритих ламелей;
• декілька варіантів ширини ламелей (42 мм, 65 мм).

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

• висока стабільність та термостійкість;
• полотно висотою – до 2,60 м, шириною – до 90 см.;
• різноманітні форми та способи відкривання;
• наявність різних кольорів;
• безпека  (зачинені віконниці фіксуються за
допомогою металевого стрижня)
.

віконниці

Зовнішні віконниці кріпляться до рам зі внутрішнього боку і відчиняються назовні. Вони можуть бути як суцільними, виконаними у вигляді панелей з пластику та ґратчастими — у вигляді жалюзі з окремих планок. Складаються з одної або двох стулок.

Механізм відкривання  може бути різним: відкривання стулкою, коли вони відчиняються вбік; відкривання підніманням — коли вони підіймаються вгору (висоту відкриття можна регулювати). Звичайний матеріал для них — ПВХ REHAU Sol-Design.

Досить популярно використовуються в місцевостях, де часто трапляються урагани. Отже наші конструкції мають особливо міцну конструкцію: для їхнього виготовлення використовується запатентований матеріал розроблений компанією REHAU. Такий матеріал має високу стійкість та опір до ударів. Існує можливість обладнати їх спеціальними механізмами з електроприводом, що уможливлює швидко зачинити й відчинити.

віконниці

віконниці

віконниці

Віконниці REHAU Sol-Design гармонійно працюють з нашими вікнами.

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні та 7-камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO>> (глибина 86 мм, використовуватись без сталевого армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням. Широко використовується для розсувних систем>>. З вікнами REHAU GENEO>> ви отримуєте реальні можливості економити до 76% енергії.

Вікна з SYNEGO REHAU>>.  Ідеальний спосіб економити. З нашою допомогою Ви маєте можливість суттєво зменшити витрати на опалення та підвищити вартість Вашої оселі.

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design>> (5 камер, глибина 70-80 мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та форм профілів.

Вікна з REHAU Euro-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Ця система забезпечує комфортний мікроклімат взимку та влітку, дозволяючи заощадити на опаленні та кондиціюванні. Можливе виконання у білому кольорі, одно- та двостороння ламінація на білій основі, або  колір основи під колір плівки.

Вікна з REHAU ECOSOL-Design 70>> (5 камер, глибина 70 мм). Спеціальна система, яка дає можливість забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло. Можливе виконання у білому кольорі, або одностороння ламінація>> на білій основі.

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60>> (3 камери, 60 мм). Рекомендуємо для засклення балконів та лоджій. Натисніть тут>> та отримайте знижку на  Енергоефективне напилення для Вашого балкону.

Дізнайтеся, яке обрати металопластикове вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828

Чому ця інформація є важливою для Вас?

У цій статті ми надаємо п’ять порад  (5 порад) для того щоб купити якісні металопластикові вікна, а також на що необхідно звернути увагу при виборі металопластикових вікон:

— профіль (система) >>;  — склопакет>>— протизламна фурнітура>>— ущільнювач>>— скільки камер >>— який монтаж ?>>; — яке армування; — шумоізоляція >>— чи потрібен аргон у склопакеті ?>> — чи потрібна тепла дистанційна рамка ?>>— який колір?>>— яка конфігуряція металопластикового вікна чи дверей?>>купити металопластикові вікна

Ці питання необхідно проаналізувати та вивчити для запобігання у майбутньому небажаних результатів : конденсат, провисання, продування, життєвонебезпечні запахи. Ваші зусилля бути проінформованим (почитати інформацію на нашому сайті, зателефонувати консультанту, поспілкуватись з технічним представником компанії) у пошуку металопластикових вікон сповняться надією та бажаним результатом в отриманні якісної продукції. Інакше кажучи, коли Ви дочитаєте цю інформацію до кінця, то будете знати більше, ніж тепер.

Запись опубликована в рубрике Сучасні металопластикові вікна с метками , , , , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.