Замовити та купити металопластикові вікна

Замовити та купити металопластикові вікна на сьогодні це найбільш виважене питання. Отже, Ви намірені замовити та купити металопластикові вікна чи металопластикові двері.

Замовити та купити металопластикові вікна

Перевагами нашої компанії для того щоб замовити та купити металопластикові вікна є:

1. Кваліфікована консультація спеціалістів, щодо конфігурації, міцності та енергоефективності конструкції (на що звернути увагу при виборі металопластикових вікон чи дверей?)

2. Термін виготовлення вікон після замовлення та купівлі металопластикових вікон та дверей – оптимальний.

3. Гарантія на виріб –  згідно законодавства України становить термін – 5 років.

4. Комплексне проектування, конструювання та підсилення нестандартних конструкцій  відповідно технологічним картам та технічної документації.

5. Встановлення металопластикових вікон згідно ДСТ України та ДБН.

6.Оптимальні ціни на металопластикові вікна та двері (перевірити та розрахувати ціну на пластикові вікна). Оскільки вікно — це складний інженерний продукт, який містить низку комплектуючих елементів (фурнітура, склопакет, армування, механічні з’єднання) то довговічність та експлуатаційні можливості пластикового вікна будуть прамопропорційно залежати від якості цих комплектуючих.

7. Оперативне обслуговування.

Отже, Вам потрібно замовити та купити металопластикові вікна чи двері, які мають високу якість за розумні гроші, які будуть відповідати усім вимогам, щодо теплоізоляції. Віконні чи дверні конструкції, які дають можливість реально економити кошти на енергоносіях. Наша компанія зацікавлена задовольнити Ваші потреби та надати Вам найвищу якість продукції чи послуг.  

Чесно кажучи, вибір досить складно зробити оскільки існує багато пропозицій у цій сфері послуг, які доступні сьогодні. Правда полягає в тому, що більшість обирають за ціною. Але слід врахувати питання «Чи при низькій ціні знижується якість?»  І дуже ймовірно, що конкуренти вже використовують ці дані для ранжування.

Ми ж пропонуємо можливості облаштування житла з використанням різних профільних систем від експертів віконної індустрії.

Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні та 7-камерні системи:

Вікна з REHAU GENEO (6 камер, глибина 86 мм, може використовуватись без сталевого армування). Ексклюзивна система, яка не має аналогів. Використовується для пасивних будинків та осель з автономним опаленням. Широко використовується для розсувних систем.

Вікна з SYNEGO REHAU.  Ідеальний спосіб економити. З нашою допомогою Ви маєте можливість суттєво зменшити витрати на опалення та підвищити вартість Вашої оселі.

Оптимально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва:

Вікна з REHAU Brillant-Design (5 камер, глибина 70-80 мм). Енергоефективна віконна система, яка пропонує широкі можливості декору, кольорових рішень та форм профілів.

Вікна з REHAU Euro-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Ця система забезпечує комфортний мікроклімат взимку та влітку, дозволяючи заощадити на опаленні та кондиціюванні. Можливе виконання у білому кольорі, одно- та двостороння ламінація на білій основі, або  колір основи під колір плівки.

Вікна з REHAU ECOSOL-Design 70 (5 камер, глибина 70 мм). Спеціальна система, яка дає можливість забезпечити максимальне проникнення світла в приміщення, при цьому зберігаючи тепло. Можливе виконання у білому кольорі, або одностороння ламінація на білій основі.

Базова профільна система – REHAU Ecosol-Design 60 (3 камери, 60 мм). Рекомендуємо для засклення балконів та лоджій. Натисніть тут та отримайте знижку на  Енергоефективне напилення для Вашого балкону.