Звукоізоляція пластикового вікна

Звукоізоляція пластикового вікна важліве питання коли існує потреба у захісті особістом простору від небажаним звуків автомагістралі, взлітної Смуги, залізодорожнього руху, виробничо-промислового комплексу чи сварлива сусідів.

Ми говоримо про Ваш особистий звукоізольованій простір, де можна відпочіті від щодень стрес забезпечен якісне проектування пластикового вікна.

Чи правіліно зпроектоване вікно впліває на шумоізоляцію пластикового вікна?

Відповідь: так. Наші кваліфіковані спеціалісти запроектують звукоізоляцію у пластикових вікнах так, що Ваша Індивідуальна потреба у спокої буде задоволена у будь-який момент.

Такоже зверніть увагу на інноваційну систему для засклення пластиковими вікнами GENEO REHAU >> , яка надійно захіщає від небажаним шумів навіть якщо Ви мешкаєте на вулиці з інтенсівнім автомобільнім рухом, або Неподалік аеропорту чи залізніці.Чі систему SYNEGO >> . 

Звукоізоляція пластикового вікна

Завдяк правильно спроектованому склопакету та інноваційному матеріалу RAU-FIPRO наші пластикові вікна відповідають актуальним будівельним Показники шумоізоляції класу 5 (рекомендований коефіцієнт звукоізоляції вікна 45-49 дБ). Зовні стартує реактивний літак, тоді з вікнами, Які запропонують наші спеціалісти Ві почуєте НЕ более, чем просто легкий шепіт.

Звукоізоляція п Ластикова вікна : спокійна Насолода тішею

клас звукоізоляціїІнтенсівність транспортного потокуВідстань від будинку до проїзної частиниРекомендований рівень звукоізоляції* вікна
1міська дорого 1500 автомобілів на день30-12 м.28-29дБ
2міська дорого 1500 автомобілів на день12- 5 м.30-34дБ
3магістраль 30 000 автомобілів на день150- 80 м.35-39дБ
4пожвавлена магістраль 30 000 автомобілів на день80- 30 м.40-44дБ
5автобан 30 000 автомобілів на день70- 40 м.45-49дБ (50**)

*Рівень звуку що перекриває вікно

**Рівень звуку що перекриває скло

Вікна GENEO REHAU>> з трьома рівнями ущільнень забезпечує відмінні ізолюючі властивості. Високоеластичний та стійкий до навантажень ущільнюючий матеріал гарантує тривалий термін експлуатації.

Залишились питання: тихі вікна, зниження шуму у пластикових вікна, шумоізоляція пластикових вікон?

Ми робимо ставку на компитентність 

Если ви будуєте чи ремонтуєте будинок, наші вісококваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію щодо оформлення, тепло-, звукоізолації та протізламніх систем. Нашими постійнімі Супутник в работе є Нові Ідеї, тісній зв’язок з практикою та безкомпромісність у харчуванні якості. При цьом наші ЕКСПЕРТИ Використовують цінній досвід зі СФЕРИ будівництва та реконструкції будинків, де рокамі успешно Працюють наші металопластикові кострукції по всій Україні.

Дізнайтеся, Пожалуйста зверни вікно та як его запроектуваті в проємі Вашого будинку. Або отримай безкоштовні Вимоги рекомендації від технічного представника Нашої компании за телефоном +380972166670 або +380504367828