Звукоізоляція пластикового вікна

Звукоізоляція пластикового вікна важливе питання коли існує потреба у захисті особистого простору від небажаних звуків автомагістралі, взлітної смуги, залізодорожнього руху, виробничо-промислового комплексу чи сварливих сусідів.

Ми говоримо про Ваш особистий звукоізольований простір, де можна відпочити від щоденного стресу забезпечить якісне проектування пластикового вікна.

Чи правилино зпроектоване вікно впливає на шумоізоляцію пластикового вікна?

Відповідь: так. Наші кваліфіковані спеціалісти запроектують звукоізоляцію у пластикових вікнах так, що Ваша індивідуальна потреба у спокої буде задоволена у будь-який момент.

Також зверніть увагу на інноваційну систему для засклення пластиковими вікнами GENEO REHAU>>, яка надійно захищає від небажаних шумів навіть якщо Ви мешкаєте на вулиці з інтенсивним автомобільним рухом, або неподалік аеропорту чи залізниці.Чи систему SYNEGO>>.

Звукоізоляція пластикового вікна

Завдяки правильно спроектованому склопакету та інноваційному матеріалу RAU-FIPRO наші пластикові вікна відповідають актуальним будівельним показникам шумоізоляції класу 5 ( рекомендований коефіцієнт звукоізоляції вікна 45-49 дБ). Зовні стартує реактивний літак, тоді з вікнами, які запропонують наші спеціалісти Ви почуєте не більше, ніж просто легкий шепіт.

Звукоізоляція пластикового вікна: спокійна насолода тишею

Клас звукоізоляціїІнтенсивність транспортного потокуВідстань від будинку до проїзної частиниРекомендований рівень звукоізоляції* вікна
1міська дорого 1500 автомобілів на день30-12 м.28-29дБ
2міська дорого 1500 автомобілів на день12- 5 м.30-34дБ
3магістраль 30 000 автомобілів на день150- 80 м.35-39дБ
4пожвавлена магістраль 30 000 автомобілів на день80- 30 м.40-44дБ
5автобан 30 000 автомобілів на день70- 40 м.45-49дБ (50**)

*Рівень звуку що перекриває вікно

**Рівень звуку що перекриває скло

Вікна GENEO REHAU>> з трьома рівнями ущільнень забезпечує відмінні ізолюючі властивості. Високоеластичний та стійкий до навантажень ущільнюючий матеріал гарантує тривалий термін експлуатації.

Залишились питання: тихі вікна, зниження шуму у пластикових вікна, шумоізоляція пластикових вікон?

Ми робимо ставку на компитентність 

Якщо ви будуєте чи ремонтуєте будинок, наші висококваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію щодо оформлення, тепло- , звукоізолації та протизламних систем. Нашими постійними супутниками в роботі є нові ідеї, тісний зв’язок з практикою та безкомпромісність в питаннях якості. При цьому наші експерти використовують цінний досвід зі сфери будівництва та реконструкції будинків, де роками успішно працюють наші металопластикові кострукції по всій Україні.

Дізнайтеся, яке обрати вікно та як його запроектувати в проємі Вашого будинку. Або отримайте безкоштовні рекомендації від технічного представника нашої компанії за телефоном +380972166670 або +380504367828