Звукоізоляція та шумоізоляція у металопластикових вікнах

Звукоізоляція та шумоізоляція у металопластикових вікнах важливе питання коли існує потреба у захисті особистого простору від небажаних звуків автомагістралі, взлітної смуги, залізодорожнього руху, виробничо-промислового комплексу чи сварливих сусідів.

Ваш особистий звукоізольований простір, де можна відпочити від щоденного стресу забезпечить якісне проектування металопластикового вікна. Наші кваліфіковані спеціалісти запроектують звукоізоляцію у Вашій оселі так, що Ваша індивідуальна потреба у спокої буде задоволена у будь-який момент.

Для ідеальної звукоізоляції та шумоізоляції Вашого помешкання необхідно звернути увагу на інноваційну систему для засклення GENEO REHAU>>, який надійно захищає від небажаних шумів навіть якщо Ви мешкаєте на вулиці з інтенсивним автомобільним рухом, або неподалік аеропорту чи залізниці. Також для оптимальної шумоізоляції у металопластикових вікнах підійде нова система SYNEGO>>.

Звукоізоляція та шумоізоляція у металопластикових вікнах

Завдяки правильно спроектованому склопакету та інноваційному матеріалу RAU-FIPRO наші металопластикові конструкції відповідають актуальним будівельним показникам шумоізоляції класу 5 ( рекомендований коефіцієнт звукоізоляції вікна 45-49 дБ). Зовні стартує реактивний літак, тоді з вікнами, які запропонують наші спеціалісти Ви почуєте не більше, ніж просто легкий шепіт.

Звукоізоляція: спокійна насолода тишою

Клас звукоізоляціїІнтенсивність транспортного потокуВідстань від будинку до проїзної частиниРекомендований рівень звукоізоляції* вікна
1міська дорого 1500 автомобілів на день30-12 м.28-29дБ
2міська дорого 1500 автомобілів на день12- 5 м.30-34дБ
3магістраль 30 000 автомобілів на день150- 80 м.35-39дБ
4пожвавлена магістраль 30 000 автомобілів на день80- 30 м.40-44дБ
5автобан 30 000 автомобілів на день70- 40 м.45-49дБ (50**)

*Рівень звуку що перекриває вікно

**Рівень звуку що перекриває скло

Ми робимо ставку на компитентність 

Якщо ви будуєте чи ремонтуєте будинок, наші висококваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію щодо оформлення, тепло- , звукоізолації та протизламних систем. Нашими постійними супутниками в роботі є нові ідеї, тісний зв’язок з практикою та безкомпромісність в питаннях якості. При цьому наші експерти використовують цінний досвід зі сфери будівництва та реконструкції будинків, де роками успішно працюють наші металопластикові кострукції по всій Україні.